Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van itt olyan 15 éves aki nem...

Van itt olyan 15 éves aki nem jár bulizni?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és a szüleim nem engednek bulizni. A barátaim többsége pedig minden hétvégén bulizni megy és mesélik, hogy milyen jó volt meg minden. Úgy érzem, hogy lenéznek emiatt, hogy én nem járok. De úgy általánosságban sem járok sehova sem, mindig itthon vagyok és TV-zek vagy filmezek. Szerintetek mihez kéne kezdjek? Gondoltam valami sportra vagy valami mozgásra, hogy eljárjak valahova és ne unjam szét magam. Vannak barátaim és nagyon jól elvagyunk velük, csak én másik településen lakok mint ők és így nehéz.:S

Szerintetek az baj, hogy nem járok el bulizni hétvégente?

És milyen tevékenységet ajánlanátok?


2011. márc. 11. 17:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Heh... hogy nem-e? Voltak ám bulizós ismerőseim. A legtöbb nem emlékezett, hogy jutott haza a pénteki (fősulin szerdai) buliból illetve legalább 1 napig használhatatlanul másnapos volt utánna (csütörtök első 4 órába fősulin nem is szerveztek órát mert a kb. 10-20 otthonülőn kívül senki sem járt rá a 3-400-as évfolyamból!)... szóval szemmel láthatólag a buli lényege a totális lerészegedés. :D Aki mást állít még nem járt fősulis koleszban. :]
2011. márc. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!