Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van itt olyan 15 éves aki nem...

Van itt olyan 15 éves aki nem jár bulizni?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és a szüleim nem engednek bulizni. A barátaim többsége pedig minden hétvégén bulizni megy és mesélik, hogy milyen jó volt meg minden. Úgy érzem, hogy lenéznek emiatt, hogy én nem járok. De úgy általánosságban sem járok sehova sem, mindig itthon vagyok és TV-zek vagy filmezek. Szerintetek mihez kéne kezdjek? Gondoltam valami sportra vagy valami mozgásra, hogy eljárjak valahova és ne unjam szét magam. Vannak barátaim és nagyon jól elvagyunk velük, csak én másik településen lakok mint ők és így nehéz.:S

Szerintetek az baj, hogy nem járok el bulizni hétvégente?

És milyen tevékenységet ajánlanátok?


2011. márc. 11. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én 15F vagyok és én se járok, de nem azért mert nem engednek, hanem azért mert nincs kedvem. én nem tudom élvezni azt, ami a korosztályom szerint szórakoztató (azaz éjjel hullarészegen fetrengeni és orrba-szájba dugni mindenkivel), és ennek megfelelő baráti köröm is van.

viszont járok boxolni, úgyhogy nem unalmas az élet :D

2011. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értem :) én is szeretnék valamit csinálni, de nem tudom, hogy mi lenne a megfelelő a számomra :S
2011. márc. 11. 18:00
 3/11 anonim ***** válasza:

15 éves lány vagyok, és én sem járok bulizni, meg nagyon sehova.:)

Néha én is cinkesnek érzem magam ez miatt.

De most már eldöntöttem, hogy bárhova hívnak menni fogok.

2011. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én is mennék :S úgy el is engednek a szüleim, de van mikor nem így nem tudom azt csinálni, hogy mindenhova elmegyek
2011. márc. 11. 18:07
 5/11 anonim válasza:
én 14 vagyok, és nekemis járnak az osztálytársaim, engem nem engednek (a tragédia óta) és kedvem sincs menni. lehet hogy jó zene van, meg minden, de kinek van kedve ahhoz hogy vadidegen emberek dörgölőzzenek oda hozzá?? :S
2011. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
ja és amúgy röplabdázom, és kocogni szoktam. jobb mint whiteba vagy studioba baszakodni.
2011. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
16 vagyok és a világér se mennék el 1 buliba se.... inkább gépezek, olvasok, vagy a barátaimmal elmegyek fagyizni...
2011. márc. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
adom.
2011. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már nem vagyok tizenéves... sőt dupla annyi, de 15 éves koromban én sem buliztam (később sem). Egyszerűen nem értettem mi szórakoztató van abban ha megsüketülök, a sárga földig berúgok és teherbeesek. Viszont olvastam, társasjátékoztam, érmét gyűjtöttem, rajzoltam, verseket írtam stb.. Reménytelenül kocka voltam már akkor is de nem bánom. :D
2011. márc. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ide péntek este jó, hogy azok írnak, akik nem járnak :D de azért 16-17 évesen már nagyon el kéne kezdeni kimozdulni otthonról. és a party nem arról szól, hogy hullarészegen fetrengesz meg "orrba-szájba dugsz" mindenkivel... ez a szokásos szövege az otthon punnyadóknak.
2011. márc. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!