Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy csempésszem ki a házból...

Hogy csempésszem ki a házból feltünés nélkül?

Figyelt kérdés

arról lenne szó hogy ki kéne csempészni 1 plédet a házból hogy el mehessünk a dunapartra mozizni az este szal fonots lenne hogy legyen min seggelni:D (kertesházban lakok és a csaj 2 háznyira lakik tőlem)


eddig arra gondoltam hogy bedobom egy táskába és kidobom az ablakon pléddel együtt a ház elé (ez még a keritésenre belülre esik) és mikor megyek akkor felkapom az ablakelől és kiviszem... de ha így csinálom még mindig nem tudom hogy viszem vissza?:D


ha van ötletetek akkor kérlek osszátok meg velem remélem összejövök a csajjal:)


2011. márc. 5. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert mi van hogyha meglátják hogy viszed a plédet?


amúgy kivinni úgy jó ahogy írtad

aztán ha haza mentél eldugod az udavaron és ha alszanak vagy tv-znek akkor kimész érte

2011. márc. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak azért akarom feltünés nélkül mert már1x megmondták hogy nem és nem akarok veszekedést... de am kössz a tippet
2011. márc. 5. 11:54
 3/4 anonim válasza:
És a barátnőidtől nem tudsz arra az időre plédet kölcsön kérni? : ))
2011. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
végül megoldottam nála is volt meg nálam is, de amugy köszi :))
2011. márc. 30. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!