Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a titka a Dias nevű Twitter...

Mi a titka a Dias nevű Twitter/X fióknak?

Figyelt kérdés

Dias (Diasthegoat) az egyik legfelkapottabb fiók Twitteren. Van 20ezer követője, bármikor/bármit posztoljon mindig felkapott és 10ezer nézettséget generálnak a posztjai. Minden posztja. Mi a titka?


Mi a Twitter stratégia? Hogyan lehet elérni nagy nézőközönséget? Nekem pl. alig nézik 20-60 között van általában. Mi az oka?



aug. 28. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:

olyan tartalomgyártók alá mint Dias mindig kommentelj hogy sokszor lássanak


Diasnak az a titka, hogy megosztó dolgokat posztol amire nagyon sok válasz érkezik

szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 hát nemtudom, én is posztoltam kb ugyanazt és kemény 6 megtekintés után megállt. Tehát nem értem. De vannak más accountok, magyar felhasználók akiknek alig van 600 posztjuk és 10ezrek nézik őket és van 20ezer követő. Valamit csalnak ezek?
szept. 28. 21:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!