Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem enged fiókot csináln...

Miért nem enged fiókot csinálni a twitter?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult és szánalmas a sztori de leírom az egészet, hátha köze van a problémához. Röviden annyi hogy nem enged új fiókot csinálni a twitter és nem tudom miért.

Évekkel ezelőtt csináltam egy fiókot, legyen a neve 1. 1-en követtem az ismerőseim, akik ismernek a való életben, és volt amiről nem szerettem volna ha tudnak (semmi "rossz", csak privát szféra) ezért csináltam egy második fiókot, ez legyen 2. Elkezdtem 1-en nem túl pc lenni, gondoltam hogy fel lesz függesztve a fiók ezért csináltam egy harmadikat, pótléknak, hogy ha 1-et felfüggesztik akkor 3-on megtaláljanak az emberek akik 1-en követtek. Azért csináltam 3-at mert 2-t másra használtam. Ezzel a három fiókkal, 3-at nem is használva elvoltam sokáig, de pár hónapja 1 fel lett függesztve. Szóval maradt 2 és 3. Most 3-at használom arra amire eddig 1-et használtam, viszont így nincs tartalék fiókom, ezért gondoltam csinálok. 2-höz és 3-hoz is meg volt adva a telefonszámom, de különböző email címük volt, nem volt belőle baj eddig. Mivel azoknak van email címük, ezért kitöröltem onnan a telefonszámomat és csináltam vele egy új fiókot. Semmit nem csináltam az új fiókkal és egyből fel lett függesztve. Gondoltam jó, biztos azért mert azt a telefonszámot használtam ami azelőtt más fiókokhoz is meg volt adva, szóval csináltam egy új emailt. Az új emaillel, telefonszám nélkül csináltam egy új fiókot, erre lezárult a fiók úgy hogy megint semmit nem csináltam vele, és telefonszámot kér hogy feloldódjon. Lehetséges, hogy azért nem engedik mert a sokadik fiók ugyanarról az ipről? Mert másra már nem tudok gondolni, de arról nem tudok hogy tilos lenne egy embernek több fiókot használni.

Mielőtt jönnek ezek a válaszok: igen, ennyi időm van, és tudom, nem kell megszegni a twitter szabályzatot és nem lett volna felfüggesztve. Ezzel tisztában vagyok, a kérdés az lenne hogy miért nem enged új fiókot csinálni a twitter, és ha meg lehet oldani akkor hogyan. Köszönöm.



2021. aug. 11. 00:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!