Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A debreceni Campus Fesztivál...

A debreceni Campus Fesztivál köré miért nem építenek zajvédő falakat?

Figyelt kérdés
Éjfél van és légvonalban kb 5 km-re a fesztiváltól az ottani metál koncertet hallgatom, úgy hogy nem is szeretem a metált. Ha már a városon belül rendeznek zenei fesztivált és nem kevés pénzt kaszálnak a szervezők akkor már igazán körbeépíthetnék zajvédő falakkal a fesztivál területét nem?

#FIDESZ #Debrecen #lehúzás #campus fesztivál #zaj védő fal #dől a pénz
júl. 26. 00:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, körbe kéne zajvédő falakkal venni a fesztivált és akkor nem kellene egész Debrecennek hallgatnia.
Igen, körbeépíthetnék zajvédő falakkal a fesztivált, csak nem Debrecenben, hanem kinn a pusztán valahol.
Nem, ha körbeépítenék zajvédő falakkal akor is hallatszana a város túlvégén is.
Nem, az túl sok pénzbe kerülne és akkor nem tudnák bitang mód gennyesre keresni magukat a fidesz közeli szervezők.
9 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Metál?? Én csak tuc-tucot hallok, pedig megy a zajárnyékolás is nálam. :) Kb mintha a szomszéd dübörögne a falon át... én csak azt csodálom, hogy ennyire birka a cívis lakosság, hogy "jóvanezígy" évek óta, meg ez a szokás. A helyiekkel beszélgetve minden "jóezígy", ahogy van, a helyi kisposta bezárása is... soha nem láttam még egyetlen tüntetést sem itt (a Magyar Péteresen kívül), hisz az csak a "zunatkozó pesti lipsik" szokása. Hiába, azért a transzgenerációs "bölcsesség" megmaradt itt a feufalizmus óta.
júl. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
*feudalizmus
júl. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
És az hogy lehet, hogy szombaton nem hallatszott semmi? 4 km-re lakunk a nagyerdőtől, eddig minden évben szombaton volt a leghangosabb, most még síri csend.
júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mayan125 ***** válasza:
Utolso, ugynezen gondolkoztam en is. Az elso nap utan folyamatosan csokkent a hangero.
aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4# Lehet ahogy nőtt a tömeg, úgy egyre jobban elnyelte a hangot.
aug. 3. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!