Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kössem be az 5.1-es...

Hogyan kössem be az 5.1-es hangcuccom?

Figyelt kérdés
Vettem egy 5.1-es hangfalszettet és bárhogyan állítom, egy része nem szólal meg, van amikor a mélynyomó és a center nem szólnak de a többi 4 szól, de amikor meg az szól akkor meg a első-jobb és első-bal nem szól... leszedtem sok progit meg minden, rendesen van bedugva, vagy én már nem tudom, teljesen belezavarodtam. Előre is köszönöm a válaszokat
2008. dec. 25. 00:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen operációs rendszert, kábeleket használsz? :)
2009. jan. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Windows XP SP2-as verzió, 2002-es kiadás a gép szerint, de mivel kalózéletem van :D SP3-mas verziónk van, de mégis SP2-őt ír ki. (mivel még 2002-ben nem volt SP3-mas :D)

Kábelek pedig hozzá-tartoztak, semmi "audioelosztót" vagy mit... jah és már 5.1-es hangkártyánk is van, de még akkor sincs semmi, ugyanaz :(

2009. febr. 4. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!