Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mivel kössem le magam, megöl...

Mivel kössem le magam, megöl az unalom?

Figyelt kérdés
Ápolási díjat kapok, beteg nővéremmel vagyok itthon majdnem egész nap. Emellett csak 4 órás munkát vállalhatok, de most még ez sincs! Kertes házban lakunk Pm-ben, végülis megvan mindenem, mégsem jó!
2008. okt. 6. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Próbálj tanulni valamit, pl. nyelvet, annak még hasznát is veheted később. Önállóan is el lehet sajátítani bármit, nem kell hozzá feltétlenül drága tanfolyam vagy magántanár. Vagy olvass könyveket, hallgass zenét, próbálj ki kézműves-technikákat, dvd-re aerobikozz, hogy azért mozogj is, süssél finom sütiket. Ha meg társaságra vágysz, gyere fel az internetre, keress valami fórumot, ahol beszélgethetsz (pl. index.forum.hu, www.harmonet.hu, www.nlcafe.hu)!:)
2008. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez tök normális volt!
2008. okt. 6. 23:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szia, én 16 vagyok, és betegség nem járhatok egy ideig iskolába... de nekem ott a tanulás, az is leköti az embert... meg egy csomót olvasok, filmeket nézek, chatelek... vagy tanulj meg játszani vmi hangszeren, vagy csinálj vmi kreatív dolgot, pl. festegetés, varrás... vagy szerezz be vmi háziállatot, pl. egy papagájt, és tanítsd meg beszélni;) v. tanulj meg weblapot szerkeszteni, és csinálj egyet vmiről, ami érdekel. rem. segítettem valamit.
2008. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
29%
Szedjél hangyát boxkesztűvel.Lyukas zacskóba.
2008. okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
rengeteg dolgot lehet csinalin, mindent ami erdekel, es nem tudod.az elottem levok jol mondtak, peldaul a nyelv, a neten is akar talalhatsz hozza ezer anyagot es nekiallhatsz egyedul, de olvass sokat, olyat ami tetszik, azzal is tagitod az elmed. nem tudom mennyire hosszutavu dolog, de ha igen, akkor peldaul megtanulhatnal vmi otthon vegezheto munkat.igaz a tanfolyamot el kell vegezni, de ha lehet napi 4ora szabadod abba biztos belefer, peldaul kormozes, fodrasz, masszor, stb
2008. okt. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért olvassátok el a harmadik válaszolót is, én még ilyen gusztustalan választ nem olvastam ezen az oldalon. Nem tehetek róla, hogy értelmi fogyatékos nővérem született, ellátom anyánk halála óta, úgy 7 éve, azt hiszem elég korrekten. Köszönöm, téma lezárva ezek miatt a kis unatkozó köcsögök miatt, mindanozonáltal a hasznos válaszokat köszönöm!

2008. okt. 7. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!