Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » TheVR közösségben Twitch-en...

TheVR közösségben Twitch-en csak akkor leszel "tisztelt tag" ha rég óta támogatod a srácokat?

Figyelt kérdés
Kezdetek óta követem a srácokat Twitchen is, de mindig kitaszítottnak éreztem azokat akik nincsenek subolva több éve vagy egyáltalán, mintha kevésbé vennék figyelembe azon emberek írásait a chatben. Sokszor sub only volt a chat. Illetve csak azoknak köszönnek vissza a többi nézők akik élérték a nehezen elérhető badgeket stb. Meg akik rendszeresen ajándékoznak előfizetést másoknak.. kicsit olyan lenézőnek érzem az egészet.
2022. aug. 30. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem adsz magadról életjelet, nem fog senki ismerni. Akinek sok éves jelzés van a neve mellett, azt a figyelmet sem feltétlenül a jelzés miatt kaphatja, hanem mert olyan régóta és annyira aktív folyamatos interakcióban van másokkal, hogy már jól ismerik egymást. A közösség az ismert tagjait nyilván feltűnőbben üdvözli vagy aktívabban reagál az írásaira, mint egy random beköszönő vagy beírogató felhasználóéra. Ennek csak egy mellékes adaléka, hogy a régi tagok meg vannak különböztetve.

Ez nem Twitch vagy TheVR sajátosság, minden fórumközösség kemény magja ilyen, és minden újonc kívülállóként kezdi és érzi magát.

2022. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

És most képzeld el, ahogy fellépsz, elindul a stream, van mondjuk 1500 néző, és mindenkinek egyesével köszönnek. Ugye, hogy nem életszerű?

Akik ezer éve ott vannak, aktivak, donételnek, életjelet adnak, azok élveznek nagyobb prioritást. Ez teljesen logikus.

A sub only rengetegszer azért kerül elő, mert bár rengetegen vannak akik szeretik őket, de nem fizetnek ezért, de viszont ebbe a rétegbe tartoznak azok is, akik nem negativ kritikát irnak, hanem egyszerűen toxikus, beszólogatós emberek, akiket jobb kiszűrni.

Aki támogat, az kevésbé fog trollkodni, mert van veszteni valója. Még egy random ember simán oda fog sz..ni valamit a chatre, mert nincs mit vesztenie.


Ilyen egyszerű az egész. Semmi lenézőség, semmi flegmaság nincs benne. Egyszerűen nem életszerű az, amit elvársz. Vagy esetleg olyan streameket szeretnél nézni, ahol 2 órán keresztül csak annyi van, hogy: szia pézsmapocok, szia toktok99, szia dani185.

Ugye hogy nem? :)

2022. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Én sem vagyok sub és sokszor pont az én írásom alatt 1-2 vel lévőt olvassák be. Egész véletlenül ezek mindegyike sub :) Erről ennyit.
2022. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!