Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A mai dunai légibemutató...

A mai dunai légibemutató során más is fogta a fejét a "szagkommentátor úr" szakértelmét hallván?

Figyelt kérdés

azt mondja, a Gripen csúcssebessége ezer km per óra


szigorúan titkos hány MI-24-es van rendszerben, holott anno hírt adtak, hogy 12-őt akarnak, lett belőle 8, azóta már csak párat láttak belőle a levegőben, az elmúlt 1-2 évben


és ő jelenleg is aktív pilóta Szolnokon



2021. aug. 20. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Nem, én nem fogtam a fejemet, - mert nem pazarlok időt, energiát ilyen parasztvakításokra. De neked legalább volt egy vidám napod!
2021. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindenki olyan kocka mint te vagy én :D

A jobbágyok 99%-a a virslit meg a sört tömte a pofájába és bambult maga elé hogy mi ez a hangzavar? Azoknak meg mindegy mit mondaak. Röpüllőőőő...ezerrel megyen!! Ezzel álittyuk meg a Zeut!

Ennyi jön nekik át.

Sajnos...

2021. aug. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

egyes de akkor mégis h találtál ide ha nem érdekelnek ilyenek, komolyan érdekel, írd le h máskor ne találjanak ide ilyen zavaró elemek, azért ment a lepontozás a feleletedre, ha leírod akkor azt nem fogom


kettes igen ezt én is tudom, h a sok marhának minden jó, a többi moslékos narratívád hülyeség

2021. aug. 20. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja látom fidesz szavazó vagy :D

Akkor nem szóltam!

2021. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!