Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi történt volna velem sorkato...

Mi történt volna velem sorkatonai szolgálat során, ha generalizált szorongással behívtak volna, és szivatás során, ha fenyegettek volna elkezdtem volna torkomszakadtából ordítani "kérem ne bántsatok"?

Figyelt kérdés

Beleértve a tiszteket és az öreg katonákat is, akik rosszindulatból szivattak volna.


A kérdés elméleti, csak érdeklődök mi történt volna velem.



2021. júl. 22. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Én megúsztam 20 évvel ezelőtt, de a mai eszemmel belevágtam volna, nem ártott volna a személyiségemnek, akármennyire is szívattak a középiskolában (tulajdonképpen 12-ben is - Mezőtúr, Szegedi).


Jót tett volna, kinyitotta volna a szememet arra, hogy a világ nem egyoldalú, hanem sokféle lehetőség áll az ember előtt.

2021. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bevágtak volna a fogdába. Ha nagyon akut eset akkor hívnak egy pszichomókust, de az ad rólad utána olyan sárga flepnit hogy utána pl. jogsit sem kaptál volna. Megjegyzem, aki szorong az nyomás esetén nem üvölt torkaszakadtából hanem még jobban összehúzódik, bezárkózik, magába zuhan, pánikrohama lesz vagy sokkos állapotba kerül teljesen leblokkolódva.
2021. júl. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felülvizsgálati bizottság elé kerültél volna. A 90-es években már alkalmatlanság miatt leszereltek volna. Előtte meg azt állapították volna meg, hogy fegyveres sorkatonai szolgálatra vagy alkalmatlan, aztán betettek volna egy építőszázadba.
2021. júl. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Elvileg akinek pszichés baja van az nem mehet katonának
2021. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a sorozas elején volt valami pszihologiai vizsgálat.

Akkor kiszürik,hogy golyos vagy és viszlát.

Vagy eleve kapsz papirt róla hogy te nem lehetsz katona.

2021. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!