Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pottyondy Edina Youtube-csator...

Pottyondy Edina Youtube-csatornája miért tudott ennyire gyorsan nagy népszerűségre szert tenni?

Figyelt kérdés

Már szinte az első videónál megjelent rengeteg komment, like, nézettség, tízezres nagyságban, aztán a következő hetekben az új videói 100 ezres nézettség fölé kerültek.

Ma pedig már több mint 70 ezer feliratkozója van, pedig a tartalma "megosztó" témákról szól, nem olcsó, könnyen népszerűséget kapható felszínes videói vannak. Mégis, azonnal nagy közönsége lett.


Mi lehet ennek az oka, honnan jött ez a sok ember ilyen gyorsan?



2020. nov. 7. 11:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
de hogy derült ki, ha senki se tudta?
2020. nov. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#11

Én azt hiszem, valami Puzsérral (őt nagyon gyakran hallgattam akkoriban, érdekelt kb. minden róla) kapcsolatos Wikipédia oldalon olvastam kicsivel régebben, hogy van egy gyereke Pottyondi Edinától. Így, egyetlen mondatban volt csak megemlítve. Éppen elég, ha rajtam kívül még egy-két ember belefut ugyanebbe a szövegbe, onnantól kezdve futótűzként fog terjedni a hír, szeretjük, ha van min csámcsogni. Ede soha nem reklámozta a dolgot a kontentjeiben, és tudtommal Puzsér sem shout-outolta a csatornáját, de tagadniuk most már felesleges lenne, meg gondolom, nem is kifejezetten akarják, tökmindegy nekik, hogy ki tudja és ki nem.

2020. nov. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudtam meg, hogy az egyik videója alatt említette valaki.
2020. nov. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%
megnéztem egy videóját, hát mintha csak az ura lenne csak nőben, félelmetes, puzsérból egy bőven elég, hogy tudtak ezek így egymásra találni
2020. nov. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!