Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen anime sorozatokat...

Ékszerteknős kérdése:

Milyen anime sorozatokat ismertek?

Figyelt kérdés
Egy hete a baratnommel elkezdtunk beszelgetni az animekrol, nekem meg ciki volt,h nem ismertem egy sorozatot sem.

2016. okt. 15. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:

400 animét láttam, és legalább ennyi van a tervezettek között, remélem, nem gond, ha nem írom le őket:)

De itt a listám:

[link]

2016. okt. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismerni sokkal többet, mint amennyit láttam. Amit láttam is, az úgy kb 500 magasságában van.


Az ismerkedést jobb híján az AniDB toplistája alapján érdemes elkezdeni. Eddig ez a legkevésbé kommersz lista, amivel anime adatbázisban találkoztam.

[link]

2016. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Juuuj,koszonom mindkettotoknek. :)
2016. okt. 15. 11:55
 4/5 anonim ***** válasza:

"AniDB toplistája alapján érdemes elkezdeni. Eddig ez a legkevésbé kommersz lista" - ezzel azért lehetne vitatkozni.

Belenéztem, nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek.

2016. okt. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem tökéletes, de még így is összejött például egy sokkal magasabb színvonalú TOP50, amiben nincsenek benne olyan túlértékelt szarok, amint a Shigatsu wa Kimi no Uso, Re:Zero, Boku dake ga Inai Machi, nem magasan a Kimo no na Wa vezeti a listát, hanem legalább csak épp hogy becsusszan az utolsó harmadba.


Cserébe beférnek olyanok, mint a Stand Alone Complex, Tatami Galaxy, Uchuu Senkan Yamato 2199, Neon Genesis Evangelion, még ha csak az egyik movie is. Én is kiszórnám még mindig annak a listának is egy nagy részét, de még így is sokkal magasabb átlag színvonalú, mint amit a Myanimelisten sikerült összehozni.

2016. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!