Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok jó anime sorozatokat...

Tudnátok jó anime sorozatokat ajánlani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval, szeretnék belekezdeni egy új sorozatba. Eddig a SAO-t, a Gosick-ot láttam, valamint majd belekezdenék a death note-ba. Tehát ne legyen 18+-os. Valami izgalmas anime érdekelne, lehet krimi, fantasy, bármi :D. 12/L

2016. szept. 9. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Soul Eater, nagyon jó, kicsit régebbi így az animáció is másabb de nekem kedvencem.

Noragami, szintén egyik kedvencem és ebben sincsenek még durva részek. :D

Attack on titan, ez nekem szintén nagyon tetszett, de itt azért elmondanám, hogy bár nem 18+-os, de vannak benne durva részek...(emberölő/evő óriások ellen harcoló emberek, kell bele durva rész)

Tokyo Ghoul, itt ugyanazt mondanám mint az előzönél, az anime jó csak kicsit durvább.

Code Breaker, na ez rövid is de nekem ez is tetszett és a mangája egy ideig magyarra is le van fordítva.

És pár slice of life, mert azt írtad bármi jó: D-frag, ezt vétek kihagyni de tényleg. Romantikusból meg nem tudon érdekel -e valami de ott a Nisekoi és a Lovely Complex amik nekem bejöttek.

Nézd meg miről szólnak és kezdj bele ha gondolid. :)

2016. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm szépen :D Az ilyen emberölős dolgok nem okoznak gondot (fiú testvérnél ezek nem nagy cuccok XD). Köszi szépen még egyszer :D
2016. szept. 9. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
D-frag-et én is ajánlom.Hatalmas anime,bár nem annyira ismert. :D A Lovely complex és a Nisekoi is egyaránt kedvenceim közé tartozik,szóval ezeket is ajánlom.Ami még tetszhet romantikus,vicces témában:Sakurasou no pet na kanojo,Toradora,Tonari no kaibutsu-kun,Ao haru ride,Saekano. :D
2016. szept. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hyouka

UN-GO

Baccano!

Ghost Hunt

2016. szept. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :D
2016. szept. 10. 11:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Hyouka-t is ajánlom,az is nagyon jó. :D
2016. szept. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

fúúú most próbálom elépzelni mit szerettem volna 12 évesen (amikor én ennyi voltam még nem nagyon volt net itthon)


Esetleg:

Elfen Lied - kicsikét véres 18+ -os, de....

Ghost in the shell - Cyberpunk akociós/filozofálós

Haruhi Suzumiya: A vetités sorrendjében nézd, ne történeti sorrendeben

Ergo Proxy - leginkább scifi kriminek mondanám

Cowboy bebop - Krimi, scifi,

Princess Lover - kicsit szerelmes, kicsit akció, van krimi is

Chobits - ecchi köntösbe bújtatott filozofálgatós


gondolom animeaddicts-ot ismered, ismertetőket ott találsz


+ezek mind "klasszikusok"

2016. szept. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!