Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok nekem "igazán jó"...

Mondanátok nekem "igazán jó" animéket? (többi lent)

Figyelt kérdés

Többször is volt már olyan hogy tetszett egy anime de amikor rákerestem emberek véleményére akkor többnek nem jött be, meg oda írták hogy "akinek ez bejön, az még nem látott igazán jó animét!" vagy "engem nagyon zavar amit csinálnak ebben, miután "x nevű" anime után néztem meg". De tényleg, nem egyszer fordult ez elő :D Ezért ha ráérsz akkor írjál már nekem légy szíves (aki magára ismert) egy olyan igazán jó animét :D Ezt nem bunkóságból kérem, nem azért hogy "na tessék b+ írj te olyan nagyon jót" csak hogy szerinted melyik az. Kérlek, ha írsz, írd le az érvet is hogy mitől olyan jó.:D Lehet nekem is azért tetszettek eddig ennyire mert nem láttam olyan nagyon jó animét, nem tudom. De kíváncsi vagyok a véleményetekre :D

Kérlek titeket a bunkó hozzászólásokat hanyagoljátok mint pl. "Google a barátod" mert 1. a tököm ki van ezzel a szöveggel, 2. direkt itt kérlek meg titeket ^^

Köszönöm szépem! :D



2016. júl. 26. 16:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A hallgatóságtól is függ...tizenéves srácok akik megőrülnek a Shounenekért, nem biztos hogy mondjuk be tudnak fogadni egy komolyabb seinent. Ergo nekik az lesz Sz*r. az érettebeknek meg a naruto. Odavissza így megy ez.


Persze ebben - mint minden művészeten - vannak olyan művek amik kritikai, "szakmai" szempontból jobbak. (És ez nem jelenti azt hogy minden más rossz, csak ezek jobbak.)


Lehet hogy sznobnak illetve vaskalaposnak leszek titulálva, de szerintem ezek azok amik "igazán jók", vagy "alapok" (és mondom ezt annak ellenére hogy van közte olyan, amit én sem szeretek, azonban elismerem a minőségét.


- Ghost in the Shell (minden ami GITS, sorozatok, filmek, mangák)

- Cowboy Bebop

- Afro Samurai

- Elfen Lied

- Trigun

- Chobits

- Neon Genesis: Evangelion

- Blue Gender

- Afro Samurai

- Wolf's Rain

- Tokyo Godfathers

- The girl who leapt through time

- Serial Experiments Lain

- Ergo Proxy

- Paprika

- Appleseed

- Akira

- Suzumiya Haruhi no Shoushitsu

- Mushishi


no meg persze a Miyazaki filmek

2016. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!