Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ezt a videót sony vegassal...

Kati Tibor kérdése:

Ezt a videót sony vegassal vágtam meg szerintetek jó lett?

Figyelt kérdés
Ez egy Hd-és zenére vágott animét tartalmazz remélem jól vágtam meg.Meg ha tudtok valami tanácsot a sony vegassal kapcsolatban(10.00 használok)akkor jó lenne ha leirnátok: https://www.youtube.com/watch?v=_tN10_vKkgQ&feature=youtu.be

2015. szept. 11. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Hát nem azért de én Windows Movie Makerrel megcsinálta volna ezt neked. Gyakorlatilag olyan számomra ez a videó mintha elém raknának egy téglát és azt mondanák hogy értékeljem. Hát igen...tégla.
2015. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
valami tanács esetleg jólvan kösszi hogy megmondtad hogy elég rossz a videóm de tudnál mondani valami tanácsot amivel jobb lehetne a következő videóm?
2015. szept. 11. 13:52
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem értettél meg pontosan. Nem azt mondtam hogy rossz. Azt mondom hogy nincs benne semmi értékteremtés. Valaki megrajzolta, meganimálta, a képi anyagot hozzá, valaki más megszerezte a zenéjét, feljátszotta stb stb... Ők teremtettek valamiféle értéket. Te meg csak fogtad ezeket össze gyúrtad és puff. A videóban amit értékelni lehetne az 99%-ban nem a te munkád. Érted hogy mire gondolok?
2015. szept. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hello! Az első válaszoló valszeg soha nem látott még AMVt ,bizony nagy meló egy igényesebbet összedobni.

Nekem ami problémám volt vele, hogy nem volt nagyon szinkronban a zene a jelenetekkel (nem a jelenetváltás időpontjáról beszélek, azt jól megoldottad), hanem túl pörgős volt maga a jelenet a zenéhez több esetben.

2015. szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értettem mind a kettő komentelőnek a magyarázatát köszönöm szépen hogy segitetek :)
2015. szept. 11. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, szerintem hirdesd be angol oldalakon
2015. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudsz mondani példákat légyszives erre nagyon kiváncsi lennék
2015. szept. 14. 15:05
 8/8 anonim ***** válasza:

"

A videó TV TOKYO Corporation tulajdonában álló anyagot tartalmaz, aki letiltotta azt az országodban szerzői jogi okok miatt." legközelebb próbálj jogtiszta anyagot használni

2015. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!