Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animéket amiben...

Tudtok olyan animéket amiben sok harc van de szerelmi fonál is van benne?

Figyelt kérdés
Lehet fantasy,mert az is szeretem,de ha lehet akkor ne legyen hárem anime.

2015. júl. 20. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Sword art online:)
2015. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Fate sorozat

Mirai Nikki

Guilty Crown

2015. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezeket már láttam,de a SAO-t egyáltalán nem szeretem
2015. júl. 20. 17:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Berserk
2015. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Accel World - akció, fantasy, iskolai, játék, romantikus, sci-fi, shounen

Bakemonogatari - akció, ecchi, horror, iskolai, lélektani, misztikus, romantikus, seinen, slice of life, természetfeletti, vígjáték

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! - akció, dráma, fantasy, iskolai, mágia, misztikus, őrültség, romantikus, seinen, vígjáték

Code Geass - akció, dráma, háborús, iskolai, lélektani, mecha, romantikus, sci-fi, seinen, szupererő, természetfeletti, tragédia

Dakara Boku wa, H ga Dekinai - ecchi, fantasy, romantikus, seinen, szupererő, természetfeletti, vígjáték

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka - akció, fantasy, kaland, mágia, romantikus, vígjáték

Durarara!! - akció, iskolai, misztikus, romantikus, seinen, slice of life, szupererő, természetfeletti, vígjáték

Hakuouki - akció, dráma, harcművészet, misztikus, romantikus, shoujo, szamurájos, természetfeletti, történelmi, tragédia

Junketsu no Maria - ecchi, fantasy, mágia, seinen, történelmi

Kyoukai no Kanara - akció, fantasy, iskolai, kaland, mágia, szupererő

Zetsuen no Tempest: The Civilization Blaster - akció, dráma, fantasy, lélektani, mágia, misztikus, romantikus, shounen, szupererő, természetfeletti, tragédia

2015. júl. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ezeket is láttam
2015. júl. 22. 23:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg leírnád, hogy pontosan miket láttál?
2015. júl. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát az nem hiszem hogy menne mert rengeteget láttam már,de pl.: Kamisama Hajimemashita,Inuyasha és még sok mást de leginkább ezekhez szeretnék még hasonlót,mert pl.: a Zero no tsukaima is tetszett de az sajnos hárem anime
2015. júl. 23. 15:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalt ajánlom:

[link]

rengeteg anime ismertető van rajta, nagyon jó kereső, magyar nyelvű, ráadásul listát is készíthetsz a látott animékből, illetve tervezetteket is felvehetsz.

2015. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt az oldalt már ismerem de nem találtam még olyat amit megnéznék :(
2015. júl. 25. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!