Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi van Tenten-nel (Naruto...

Mi van Tenten-nel (Naruto Shippuuden)?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy a Naruto nem a szerelemről szól. Nem is ezért néztem. De azt észrevettem hogy Tenten Nejihez vonzódik, aki ugyebár meghalt. A manga végén mindenki összejött valakivel, de Tenten egyedül van. Vele semmi sem történt? Igaz a háború alatt nem volt semmi fontos szerepe, de akkoris hiányolom a rola szóló pár percet! ;(

2015. júl. 7. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
60%
Én is így vagyok vele. :/ Egész végig azt hittem Tenten és Neji együtt lesz a végén és nagyon összeillettek,de sajnos meghalt a kedvenc szereplőm. :( Különben szerintem is oda volt Tenten Nejiért. Ne tudd meg,milyen rossz volt,mikor megtudtam,hogy Neji meghalt és nem lesznek együtt Tentennel,pedig még egy nagyon jó közös képet találtam a "gyerekeikkel". :)
2015. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!