Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok nekem egy romantik...

Ajánlanátok nekem egy romantikus fantasy akcioban dús ANIMÉT?

Figyelt kérdés
A fo téma a romantika és a fantasy legyen . Csak annyi a kikötésem van hogy ne testvér -testvér szerelemés ne yaoi legyen de a többit rátok bízom de ha megfogott titeket valamiben akkor azt is szívesen meghalgatom hogy miben:)és létszi mostansági anime legyen;)

2015. ápr. 22. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Keresés beállítva akció/fantasy/romantikára, letiltva a vérfertőzést, és a shoujo meg shounen ai-t:


[link]

2015. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sword Art Online? Vampire Knight? (Ott mondjuk a Yuuki egy ideig a tesójával van együtt, de azt hallottam, hogy végül nem az lesz a párosítás.)
2015. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A SAO-ban egyértelmű és véglegesneknek mondható szerelmespár van, kedves #2 válaszoló, ha jól emlékszem, még csak szerelmi háromszög sem volt. :)


A Vampire Knighthoz nem nagyon tudok hozzászólni, mert a vámpíros animéket kerülöm, de nagy ívben.

Viszont nem én címkéztem fel az oldalon az animéket, és nem is láttam mind, úgyhogy lényegében nem mindent tudok garantálni - ezt így utólagosan is neked, kedves kérdező.

2015. ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 krisz996 válasza:
Mirai Nikki egy horror anime véres de azért még tűrhető ha 16 felett vagy nem fogsz rosszat álmodni, akció dús és a szerelmi szál nagyon el lett találva bár a főhős kicsit nyámnyila de mindenképp érdemes megnézni 26 részes összesen :)
2015. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!