Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mennyien vagytok itt anime/man...

Mennyien vagytok itt anime/manga rajongók?

Figyelt kérdés
Nagyon rákaptam mostanában az animékre és a mangákra és jó lenne tudni, hogy hányan vannak ezzel ugyanígy. Kort és nemet is írjatok, légyszi. :)

2015. ápr. 16. 22:17
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
jelen 30F
2015. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

Jelen!

17/l


Mostanában egyre több szerintem az anime rajongó, vagy csak jobban felvállalják az emberek. Az osztályomban is hárman vagyunk. A minap pedig akartam venni Mondo Magazint, erre azt felelte az újságos néni, hogy hiába rendel egyre többet mindig kifogy belőle, nekem már nem is jutott.

2015. ápr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim válasza:
Én is !! Lány 12
2015. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Jelen 16f hát az én iskolámban nem nagyon vannak :/
2015. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Az én sulimban legalább 20-an vagyunk animefanok
2015. ápr. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy amit a 19-es mond azt ne nagyon mond másoknak (ne hívd magad otakunak).

Az hogy valaki animés az nem jelenti azt, hogy otaku. Az otaku Japánban egy negatív jelző azokra, akik túlzásba viszik a hobbijukat (legyen az anime, videójáték, könyv vagy bármi hasonló ami a szociális élet rovására megy). Aki otaku annak a saját világán kívül gyakorlatilag nincs élet, szociális élet. Ha úgy tetszik az otakuk leginkább a legszélsőségesebb kockákra hasonlítanak. Egyébként igen, tényleg elég sok animés van Magyarországon.

2015. ápr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

Hú de megszaporodtak a kommentek. :D

Én azzal kezdtem az egészet, hogy a Death Note mangát a kezembe nyomta az egyik barátnőm, hogy olvassam el. Nagyon megtetszett, ezért az animét is elkezdtem nézni. Utána egy ideig nem érdekelt, de pár hónapja nagyon rákattantam a Sword Art Online-ra. Azóta megnéztem az Attack on titan-t, a Free!-t, a Btooom!-ot, meg még párat, amik most nem jutnak eszembe. :)

Tudtok ajánlani valami izgalmasat?

2015. ápr. 18. 20:35
 28/44 anonim ***** válasza:
No Game No Life most nézem
2015. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Jelen!


21/L. A Sámán Király volt az első animém amit szisztematikusan néztem, és nagyon rajongtam érte, aztán jött a többi. Az első mangám az Árnybíró volt, és még most is imádom.

2015. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

Az ajánlás kérés miatt (amúgy 22-es válaszoló voltam):

Code Geass- Ha a Death Note bejött, szerintem ez is tetszeni fog. Lelouch talán még zseniálisabb karakter, mint Light.

Steins;Gate- Téma az időutazás, továbbá kapunk egy nagyon jó karaktergárdát, bár néhány részt végig kell nézni, mire beindul.

Accel World- SAO univerzumában játszódik a még távolabbi jövőben, de annak karakterei nem jelennek meg.

Fullmetal Alchemist - Testvériség- Engem ez az anime rántott be a rajongók közé.

2015. ápr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!