Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fairy tail manga!? Megjelenés,...

Fairy tail manga!? Megjelenés, stb.

Figyelt kérdés

Hetente vagy hónaponta jelenik meg a manga? Es melyik nap kerül fel a netre a magyar fordítás?

Illetve az anime és a magna a nyáron is futni fog?

Bocs ha kicsit fura kérdések, de még nem nézem csak vagy 2 hónapja az animét. A mangával eddig nem is nagyon foglalkoztam így nem tudom a megjelenéseket.De már nagyon kíváncsi vagyok.

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. ápr. 12. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a legtöbb anime és manga, ez is hetente jelenik meg. Magyar fordítást a naruto-kun.hu oldalon találsz

(itt egy link: [link] ).

Az elcsúszások nagyon ritkák, és ezek is maximum 1-2 naposak. A következő manga fejezet kb holnap-holnapután várható, mert a legutóbbi fejezetet 6-án rakták ki.

Remélem segítettem.:)

2015. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Egy kérédésedre elfelejtettem válaszolni:

Természetesen nyáron is futni fog, a neverendingek nem nagyon kötődnek a szezonokhoz.

2015. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen sokat segítettél és köszi
2015. ápr. 12. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
anime nézéséhez indavideót ajánlom
2015. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megnéztem az animét
2015. ápr. 17. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!