Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mennyire viccesek, happy-endes...

Mennyire viccesek, happy-endesek ezek az animék?

Figyelt kérdés

Hány részük van és melyiket érdemes ezek közül először megnézni?


Kaicho wa Maid-sama

Special A

Toradora

Sword art online

Kimi ni todoke

Ao haru ride

Sukiite na yo

Inuyasha



2015. ápr. 15. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

- A Kaichou wa Maid-sama! az egyik kedvenc romantikus animém. Nagyon vicces, és aranyos a vége is:)

- Special A: őt képtelen voltam végignézni, annyira semmitmondó és bugyuta volt számomra. De ez csak személyes vélemény, neked még tetszhet.

- Toradora!: őt is imádtam. Szintén nagyon vicces, és szintén szuperaranyos a vége:)

- Sword Art Online: Itt nem a romantikán van a hangsúly, sokkal inkább azon, hogy kijussanak a játékból. Ezt nem igazán mondanám viccesnek, de azért van benne egy-két poén. Happy end.

- Kimi ni Todoke: (számomra) néhol nagyon idegesítő volt a párocska folyamatos bénázása, ráadásul mindez 2 évadon keresztül! Phu... minden esetre történetre nem rossz, egy próbát mindenképp megér.

- Ao Haru Ride: ő se volt rossz, olyan egyszer nézhető típus. Őszintén szólva, már nem is emlékszem, hogy miről szólt, pedig talán 3-4 hete volt csak.

- Sukitte ii na yo: vele még mindig szenvedek. Megembereltem magam, hogy 'csakazértis' végig fogom nézni, de már kezdem úgy érezni, hogy mazochista vagyok. A legtöbb romantikus animébe bele tudom élni magam, de ez egyszerűen csak lefáraszt, de nagyon. Nem ajánlom.

- Inuyasha: ez poénos, akciódús klasszikus, animés alapművéltségnek számít, úgyhogy semmiképp se hagyd ki.

2015. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az Inuyasha 193 részes. Poén van benne, ezt nézd meg előszőr. :)
2015. ápr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most épp elkezdtem a Kaicho wa Maid-saga-t, de majd ha befejeztem akkor a Inuyasha- val folytatom. (Nem szeretek egyszerre többet nézni...)
2015. ápr. 16. 19:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ezek közül az összeset imádommm!!!

De szerintem a Legjobb a Sukitte Ii Na Yo.

Én bele tudom élni magam az összesbe mindegyik nagyon jó.

Amúgy ha már szó van az ilyen animékről ajánlanám az InuXBoku SS-t is. :)

2015. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja és még azt szeretbném mondani, hogy a barátnőim ezek közül az összes animét látták (majdnem mindegyik barátnőm), de a Sukitte Ii Na Yo-t nem tudták abba hagyni és én is így voltam vele.

Az első kedvencem a Sukitte Ii Na Yo a másodikból három van: Kimi ni todoke, Ao Haru Ride, Kaicho wa Maid-sama.

De tényleg az összes nagyon jó!!

2015. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek közül eddig a Kaichou wa Maid-sama!-t, a Sukiite ii na yo-t és az Ao Haru Ride-t láttam, a Toradora!-t most nézem.


Kétség kívül ezek közül számomra az Ao Haru Ride a befutó :)

A Sukiite ii na yo nem tetszett annyira :/

2016. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!