Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » SPOILER kérdés a Korra avatár...

SPOILER kérdés a Korra avatár rajongokhoz, akik csak magyarul nézik kattincsacsanak a kérdésre a többi lent ?

Figyelt kérdés
melyik rész amikor Bolinról kiderül, hogy lég idomár ?

2015. febr. 11. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Bolin nem légidomár...


Nem Bumira gondolsz? 3. könyv 1. rész.

2015. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oh elírtam igen Bumi.


Köszi

2015. febr. 11. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem nézem, nem is fogom, de szeretnék gratulálni, amiért végre valaki tudja hogy kell kitenni egy spoiler alertet. A legtöbben nem tesznek ki vagy ha ki is tesznek, nem bírják leírni, hogy mit spoilereznek le, hanem ezen a "SPOILER a ...-ban melyik évadban hal meg ...?" színvonalon mozognak. Bocs, hogy OFFolok, csak teljesen lenyűgözött, hogy vannak értelmes emberek ebben a topicban.
2015. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Krisipoke ***** válasza:
Nem kiderül róla, hanem a 2. évad végén lévő események hatására kiegyenlítődik minden, így az eddig kihaltnak vélt légidomárok helyett sok nem-idomár kap levegő-képességeket.
2015. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ó hát köszönöm :).

Egyébként rosszul írtam a kérdést PONT HOGY NE kattintsanak a kérdésre ! De mostm ár mindegy azóta megnéztem ezt a részt, és tudom, hogy nem rejtett képesség volt hanem következmény. De még mindig nem értem , hogy jöhetett össze.

Meg jól hallottam Zuko nagybácsija a két iker vízidomárnak, vagy azt csak félre értettem ?

2015. febr. 12. 12:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Félreértetted. Korra apja a nagybácsijuk. Korra meg ugye az unokatestvérük.
2015. febr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!