Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit gondoltok az uj videómról?...

Kati Tibor kérdése:

Mit gondoltok az uj videómról? (többi lent)

Figyelt kérdés
Csináltam egy uj videót de azért kiváncsi vagyok a ti véleményeitekre is hogy milyen lett.

2015. febr. 7. 18:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2015. febr. 7. 18:34
 2/14 Adam_Hack válasza:
27%
jó szar
2015. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a jövőben még rakd ki a kérdés címébe, hogy animéről van szó, mert elég sokan vannak akik utálják ezt a műfajt (én nem). Így legalább nem fognak kommentelni.
2015. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az animéket, de ez az amv. a minősége elég sz*r, a videó nem illik a szövegre. bocsi, de nekem egyátalán nem tetszik. nem attól lesz jó egy amv, ha ritmusra vágsz. attól csak nem lesz rossz (bár... ebben a videóban nem is vágtál ritmusra xD) ha nem tudsz angolul, akkor keress egy magyar fordítást a zenéhez, és... miért mindig ezzel az animével csinálsz amv-ket? megnéztem egy párat és mind ugyan azzal az animével van... meg amúgy eddig szerintem ez lett a "legjobb amv"-d. de ez sem lett jó.


ja, és amúgy miért írod ki mindig ide, ha új videót csinálsz? már vagy 4 ilyen kérdést láttam tőled, hogy "milyen lett az amv-m?" előbb kérdezd meg az ismerőseidtől, és ha ők azt mondják, hogy sz*r lett, akkor szerintem inkább fel se tedd. És bocsi, nem akartam nagyon paraszt lenni...

2015. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: nagyon rossz.


Bővebben:

Annyi hiba van benne, hogy számolni is fáj.


1:

Tudsz te egyáltalán angolul? Mert az AMV-knél elvárt dolog, hogy az adott képsorokat az adott zene szövegéhez vágják. Értelmet ad a képsoroknak az adott zene szövege. Itt egy ömlesztett zacskós képsor van, aminek semmi köze nincs a zenéhez.


2:

Ritmus. Ha már a szöveghez nem igazítod, legalább a zene ritmusára történnének az események, de még ez is hiányzik.


3:

A kiválasztott képsorok. Legközelebb, ha AMV-t csinálsz, szedjél már le egy rendes RAW (nyers) részt és abból vágjad ki a dolgokat. Ott virítanak a spanyol feliratok mindenhol, hogy néz már ki? Ha már időt és energiát fektetsz bele, legalább igényes dolgot adjál ki a kezed közül.


4:

A többi videódhoz/videóitokhoz képest ez is ugyan olyan, semmi előre lépés, pedig ahogy az itteni válaszokat olvasgattam mindig rákérdezel milyen lett. Gondolom azért oda is érkezett már pár értelmes, segítő válasz, megvalósulni viszont egy sem valósult meg. Ha pedig csak hirdetni akarod és tojsz az építő kritikára, akkor minek ide írod ki? Ott a facebook meg társai.


5:

A jobb AMV-knél, amiket én láttam, nem csak 1 forrásra támaszkodtak. Több animéből vágnak be képsorokat. Ez apróság, de mégis feltűnik és ezek az apróságok is segítenek, hogy egy amv rossz vagy jó lesz. Videóidat megnézve 2 szem Bleach-es amv-t láttam ,a többi mind Fairy Tail. Lehet érdemes lenne más témájú animéket is nézned, mint a fairy tail vagy bleach, jó hatással lehetnek rád.



Azt nem fogom mondani, hogy hagyd abba, hisz mindenkinek más a hobbija, de az értelmes, építő kritikákat nem dísznek írják ám le neked, érdemes lenne elgondolkozni rajtuk, sokat javíthat az eddigi alacsony színvonalon.

2015. febr. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ami lemaradt:


6:

A felhasznált képsorok minősége. Kiraktam teljes képernyőre és max 480p-vel lehet nézni? Ez brutálisan lerontja az élményt, emellett (emiatt) kockás, elmosódott képsorok, a videó meg egy fekete kereten belül fut, amire már szavaim sincsenek. Minimum 720p-t kéne megcélozni a jövőben, de inkább 1080p-t, hozzá való 1080p-s videókból kivágott képekkel. Ha jól tudom Fairy Tail korai részeinél nem volt 1080p-s felvétel, de 720p már akkor is megvolt. Olyat kellene használni, meg a videót rendes full képernyős módban felvenni/renderelni, nem egy fekete képernyő közepére borsóként odahányni.

2015. febr. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=JDHcocOZOEI&list=PLrZ5H3V0ua..

nézd meg ezeket, hátha tudnak némi ötletet adni, mit tudnál jobban csinálni, mire érdemesebb jobban figyelni, stb.

Azoknál amiket láttam belőle (3-4 db) ritmusra, szövegre egyaránt figyeltek.

2015. febr. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kösz a javaslatokat kritikákat.
2015. febr. 9. 17:22
 9/14 anonim ***** válasza:
nem lett olyan jó ez a videó viszont van egy másik magyar amv készítő, ki is írta az egyik amv-jét ide GYK-ra, szerintem kérj tőle tanácsokat. Itt az egyik videója https://www.youtube.com/watch?v=ZJeUOkLjdYY Ő viszont nagyon ért ezekhez. bocsi de a GYks linkjét nemtom de ha megtalálod rá írhatnál hogy adjon tanacsokat amúgy szerintem annyira azért nem lett rossz a te videód.
2015. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja és ő angolul is jól tud ahogy láttam a videóból. ebben is kérhetnéd hogy segítsen. megpróbálom megkeresni itt GYKn. ha megtalálom leirom neked is :D
2015. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!