Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Karin és Yuzu hányadik résztől...

Karin és Yuzu hányadik résztől középsulisok? (Bleach)

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az utolsó arc, a fullbringes sztori (amiben nincs ereje és ismét megszerzi). Nem tom hagyik rész... A végefelé van.
2014. dec. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem is megérdemel pár szót...

Már egyszer végig néztem az egészet, és akkor fel se tűnt, hogy megöregedik mindenki. Vagyis hát felnőttebbek lesznek.

akkor tűnt fel, amikor gondoltam megnézem az első pár részt, amiben Aizen még halálisten, ami kb az első 60 és az utolsó pár részt a 15(azt jelenti az Ichigo)össel harcol, és az utána levő erőtlenséges részeket.

És akkor tűnt fel, hogy az a kiscsaj is, aki a vegyesboltban van, egész nagylányos már, a két hugica is tini, és az elején csak lányos osztálytársak már nőiesek.

Ami mondjuk nem illik a történetbe, hogy pár halálisten is többnek néz ki, Szerinte Rukia nem szabadna hogy ennyivel nőiesebb legyen, még ha nem is hatalmas a változás.

De ugyebár amikor el mennek a lidérc világba, sokat ott vannak a szereplők, aztán sokat harcolnak, rengeteg ideig nem látjuk a normál embereket.

2014. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Karin a 344. részben tűnik fel "nagyobbként" :)
2014. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2014. dec. 29. 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!