Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Bleach-ban Orihimének és...

Bleach-ban Orihimének és Sado-nak honnét van az ereje? Csak úgy ott van nekik? Nem fogják elárulni hogy honnté van? Ichigó-nak az anja télleg Quincy?

Figyelt kérdés
Bleach egy nagyon király anime!!!! Szinte nekem találták ki,kár hogy abbahagyták a szinkronizálást a felénél,ezért feliratossan nézem és lehet hogy én nemfigyeltem amikor mondák hogy honnét van Sado-nak és Orihimének az ereje. :)

2014. dec. 10. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Az anime végén van a Fullbringer arc. Abban elmondják,hogy néha ha valakit megtámad egy hollow (lidérc), akkor lehet hogy valamelyik utódja rendelkezni fog hollow erővel, ezért van hollow ereje Ichigónak és Sadónak is, Ichigo anyját megtámadta egy hollow, és Sado valamelyik felmenőjét is. Orihimére nem emlékszem.


Ichigo anyja pedig igen, quincy volt, de ezt már régóta lehetett sejteni, az Aizen elleni harcnál pedig már eléggé világos volt. De ez csak a mangában derül ki, az animében nincs benne, mert néhány éve abbahagyták.


Am sztem a Bleach az egyik vala volt legszarabb manga/anime. Mindig pontosan ugyanaz ismétlődik csak más karakterekkel.

2014. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dehogy sz_ar anime!!!!...habár kinek a pap kinek a papné :),de nekem akkor is nagyon tetszik....és már emlékszem hogy honnét az erejük,nincs köze a lidércekhez...A (lélekbontó) hogyoku-nak köszönhetően tettek szert erőre,mert a hogyoku valóra váltsa a rejtett vágyainkat,Sado és Orihime a szívük mélyén elátkozták a gyengeségüket és a hogyoku erővel ruházta fel őket,mikor még Urahara Rukia Gigai-ába(póttest)relytette el a hogyoku-t,Rukia sok időt töltött akkortályt az elők világába a Hogyoku-val a testében, mikor Sado és Orihime ereje feltűnt.Aizen szavaiból ez derült ki. :)
2014. dec. 10. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Mint ahogy mondtam, Sadónak születése óta van hollow ereje. Ezért érezte magát furcsán mikor először érkezett Hueco Mundóba: [link]

És az anime végén ezt a képességet nevezte Ginjo "fullbring"-nek: [link]

2014. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De akkor is a lélekbontó hozta elő az erejét.Animét visszanézed akkor Aizen pontossan elmondja.
2014. dec. 11. 12:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a kérdezőnek igaza van, a Hougyoku miatt lett erejük
2014. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Sado esetében az max segített az erő felszínre töréséhez.
2014. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Te kezdtel el idiotazni egy normalis kerdes miatt...nem velemenyt irtal hanem gunyolodni akartal....szal meg ne neked álljon fejjebb!! na de ha csaj vagy az idiotat visszavonnam.Nem azert tettem fel a kerdest,mert csunyanak hiszem magam vagy ilyesmi...csak unatkoztam es ez jött az eszembe..aki jól néz ki az ugyis tudja magában..es igen csajoktol kerdezem..ez csak termeszetes :P
2014. dec. 12. 22:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocs ezt nem ide...
2014. dec. 12. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!