Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime kedvelők segítség?

Anime kedvelők segítség?

Figyelt kérdés
Nem is kérdés inkább kéréssel fordulnék felétek kedves felhasználók. Kérésem pedig az lenne hogy mondjatok a DeathNote és a NoGameNoLife Logikájához hasonló animét. Tehát a lényeg hogy olyan csavaros logikája legyen és hát aki látta a NoGameNoLife-ot az tudja miről beszélek vagy legalább azt hogy erre mi féleképp lehet rákeresni vagy lehet-e valahogy?

2014. dec. 6. 02:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lattam a NoGameNoLife-ot, viszont ha csavaros, fordulatos animet szeretnel akkor:


Code Geass: Sztem az egyik legjobb anime, velemenyem szerint a Death Note-nal is sokkal magasabb szinten van. Megeri megnezni, nagyon ajanlom!


Steins:Gate: Ez is nagyon jo anime, 24 resz asszem, ha kibirod az elso 4-5 kicsit unalmasabb felvezeto reszt, akkor nagyon jo animeben lehet reszed. Nagyon beindul az egesz, es onnantol nincs megallas. Idoutazos story, nagyon sok csavarral.


Zetsuen no Tempest: Ez is nagyon jo anime, nem sokat tudok rola mondani, mert szinte minden spoiler. Elegge zavaros story, sok fordulattal es a vegen egy nagyon jo csavarral. Ezt is erdemes megnezni!


Mirai Nikki: Nos, ha ezt nem ismered akkor az nagy baj. Errol nem mondok semmi, muszaj megnezni mindenkinek. :)


Danganronpa: Ez kicsit kevesbe ismert, viszont ebben is sok csavar van. Tortenetrol annyit hogy, tizenvalahany embert bezarnak 1 hazba, es csak akkor juthatnak ki, ha ugy olik meg az egyik bentlevot, hogy a tobbiek ne jojjenek ra hogy o volt. Minden gyilkossag utan van egy "osztalygyules" ami igazabol a birosag, es ott dol el minden. Sok csavar, jo grafika, ajanlom ezt is. :)


Psycho-Pass: Nyomozos anime, van benne par csavar. Szamomra nagyon izgalmas volt, de halottam hogy sokaknak nehol unalmas volt. Szerintem erdemes adni neki 1 eselyt.


Shiki: Vampiros nyomozos horror anime. Van ebben is eleg csavar, ez is kissel unalmas az elejen, de nagyon be tud indulni.


Illetve van meg 2 anime, amit ismerek, de ha jol emlekszem ezek nem igazan fordulatosak. Inkabb csak a vegen van 1 nagy csavar, de persze kozben is vannak, csak nem olyan jelentosek. Eleg regen lattam oket. :D Ez a 2 anime az: Angel Beats es Another.


Kicsit hosszu lett, de ha erdekel akkor elolvasod, ha nem akkor meg csak az animek nevet nezed vegig :D

Remelem tudtam segiteni :)

2014. dec. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Firedoom ***** válasza:
100%

Az egyes elmondta a legjobbakat :D

Foleg a Code Geass, az zsenialis

Hasonlokkal probalkozhatsz meg: pl Log Horizont, ebben vannak agyalos reszek+vicces es izgalmas.

A Code Geasshez hasonlo a Guilty Crown, de inkabb csak a "szellemi toltelekben" es a tortenetben mutat eros hasonlosagokat.

2014. dec. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi az off-ért :D

A Shiki és a Steins;Gate eszméletlen jó anime, csak átkel vészelni kb. első 10 részt mert nem nagyon történik bennük semmi (de a történet miatt fontosak) és aztán fordul a kocka..., de nagyon durván!

Most kezdtem a Steins;Gate-et és eszméletlen anime, a közepétől folyton ott volt a gombóc a torkomban annyira izgalmas, de a Shiki nél is.

szóval nagyon ajánlom őket :)

2014. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elolvasom persze ha már kérdeztem és köszönöm a válaszokat:)
2014. dec. 6. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!