Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Cosplayhez hogyan szoríthatnám...

Cosplayhez hogyan szoríthatnám le a mellem?

Figyelt kérdés
fűzőt nem szeretnék venni, mert nekem húzós lenne anyagilag, így valami más ötlet esetleg?

2014. dec. 4. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Amit semmiképp se csinálj, az a fásli. Nem kapsz benne levegőt, nagyon veszélyes.


Esetleg neoprém felső, fürdődressz, több sportmelltartó?

2014. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket^^ megfogadom a fáslis dolgot
2014. dec. 4. 23:12
 3/9 anonim ***** válasza:
minek szeretnél beöltözni?
2014. dec. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Shou Kurusu- Uta no Prince-sama^^
2014. dec. 5. 16:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindig fáslit használok, semmi gond nem volt még vele.
2014. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt konkrétan a transzneműeknek ajánlotta orvos...tele vele a net.


A vásli arra való, hogy csontos részektet (pl. boka, térd) ficam, duzzadás esetén magabiztosan tartson. Vagyis az a lényege, hogy nem nyúlik, hanem pont, hogy összefelé nyomja.

Csak azért mert te egyszer kiugrottál az ablakon, és nem lett semmi bajod, azért én még az ajtót javasolnám így látatlanban egy anoním oldalon. Ez azért potenciálisan balesetveszélyes, nem rendeltetésszerű használata valaminek. Most komolyan.

A bordakosár viszont, bár csontos, állandóan követi a tüdő mozgását.


Arról nem is beszélve, hogy bizony az erőteljes lekötözés lógó mellekhez vezet-mondjuk aki melleltávolító műtétre készül az ezt pont leszärja...

A fürdőruha, neoprém stb. nem olyan drasztikus, attól kevésbé lesz tétterpesztve a bőr.

2014. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nem értem minek akar valaki olyannak öltözni ami nem passzol hozzá..

ha nagy melled van inkább öltözz nőnek.

örülj neki nekem kicsi van lese kéne szorítani..amúgy jó az az anime.^^

2014. dec. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azért annak öltöznék mert ahhoz vannak meg a megfelelő kellékeim itthon így nem kéne sok pénzt költenem:)
2014. dec. 6. 10:52
 9/9 Elmooo válasza:
Ne mondja már nekem senki, hogy csak azért mert valakinek van melle ne öltözhetne fiúnak.... Van speciális cosplay melltartó nőknek egyébként meg hát fásli..amég valaki nem fullad meg szerintem teljesen rendben van mivel nem hinném hogy 2-3 alkalom lekötözés után lógni fog tőle a melle...
2016. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!