Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anime kedvelők, hogy fogadták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anime kedvelők, hogy fogadták el a párotok a hobbitokat?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta nézem őket, nem vagyok az a nagyon elvetemült az ilyen cosplay meg hasonlótól meg kiráz a hideg, de azért majdnem minden nap nézek. Eddig főleg olyan barátnőim voltak akik ugyanúgy kedvelték, mostaniról tudom hogy nem nézi őket, de még ő nem tudja hogy én igen. Hogyan oldottátok ezt meg? Félek hogy az előitéletek miatt tönkre mehet a kapcsolatunk.
2010. szept. 15. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanmár, aki emiatt elitél az hülye. Addig értem, ha valakinek nem jön be a kőotaku életmód, de ha te nem úgy viselkedsz, akkor nem értem mi kifogásolnivalója lenne ezen bárkinek is, elvégre azt nézel a szabadidődben amit akarsz...

Csak úgy tudom elképzelni, hoyg emiatt tönkremenjen a kapcsolatotok, ha te folyamatosan otthon ülsz animét nézve, és nem foglalkozol vele, de amíg úgy viselkedsz mint egy normális ember, addig mi lenne a probléma?

2010. szept. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fernandó Giggolónak pszichiáterhez kell fordulnia, Esmeralda meg mehet a picába
2010. szept. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Barátom is nagyon szereti, és én is néha megnézem de nem vagyok olyan nagyon oda értük.

amugy sztem nem hülyeség ez a anime.

hát sztem beszéljétek meg ezt a barátnöddel.

2010. szept. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is ha emiatt már nem kedvel téged akkor nem is szeretett téged annyira, másodszor válassz ki egy hozzá közel álló animot(mármint akció,szerelmes,vámpíros stb.)ezt neked kell tudnod és kérd meg rá hogy nézze meg veled.Én nem szeretem az anime-ot amíg nem találtam egy egészen jó sorozatot onnantól kezdve már nem is utáltam.De ha nem jön be neki és szeret akkor elfogadja azt ami vagy és kész:P
2010. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!