Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondai ilyen animét?

Tudnátok mondai ilyen animét?

Figyelt kérdés

Valami olyanra gondoltam, ami az évad végéig vicces: nem derül ki egyik szereplőről sem, hogy tragikus múltja van; nem keletkeznek megoldásra váró érzelmi szálak a karakterek között; és nem kezd el a felétől komolyabb/nyomasztó témákat feszegetni...


Előre is köszi! ^^



2014. júl. 29. 00:09
 1/5 sasuke01 válasza:
Kuroko no basuke a legjobb ere a témára
2014. júl. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Baccano!, Blood Lad, Brothers Conflict, Cuticle Tantei Inaba,Hataraku Maou-sama!
2014. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gizda50 ***** válasza:

no game no life (ebben néhol van komolyság de sokat lehet rajta nevetni legalábbis szerintem)

onee-chan ga kitta (ez 3 perc hosszú és 12 .rész)

katte ni kaizou

seitokai yakuindomo

2014. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vígjáték kéne? Akkor messze a legjobb a Watamote. Nagyon szeretem. Hidd el, hogy nagyon jól tudsz majd azonosulni a főhőssel aki lány, még akkor is, ha fiú vagy. Én is megismertem magam :)

Abban a 12 részben, amit magába foglal én szana-széjjel röhögtem a fejem. :D

2014. júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, utánanézek mindegyiknek. (Valószínűleg mostantól egy ideig nem látok napfényt ^^")
2014. júl. 30. 04:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!