Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Angel beats?

Angel beats?

Figyelt kérdés
ó anime? miről szól?

2014. ápr. 30. 17:07
 1/4 Aiji ***** válasza:
Igen anime bár én sem tudom teljesen miről szól mert nálam is a félbehagyottak listáján van. Annyira még emlékszem hogy van egy srác akit asszem elütnek és átkerül egy másik világba ahol egy diákcsoport egy úgynevezett angyal ellen harcolnak de asszem de ez nem 100% az a bizonyos angyal beáll közéjük de nem biztos hogy ez így van.... Nekem hirtelen ennyi ugrik be róla :)
2014. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom hogy az alábbi írásomból mi számítana spoilernek, de megpróbálom körülírni a világot meg úgy mindent.


Van egy srác, aki átkerül egy másik világba. Ez a világ kissé virtuális (egy számítógépet találnak, amin lehet változtatni a világban a személyek "képességeit"), kissé pedig a keresztények "tisztító"-jához hasonlít. Tehát egy köztes világ az élet és a túlvilág között. Itt dől el, hogy megszívod, vagy a mennybe kerülsz. Egy iskolában játszódik. Senki sem tudja, hogy mi ez a hely, csakhogy már meghaltak. És megpróbálnak kijutni. Egy idő után rájönnek, hogy ha beilleszkednek a "sablonkarakterek" közé, tehát követik a házirendet, tanulnak, stb, akkor ottragadnak és elveszik a tudatuk, viszont ha nem olvadnak be, akkor tovább is önmaguk maradnak. Ebből kifolyólag arra is rájönnek, hogy mindenkinek van egy álma, amit halála előtt nem tudtak beteljesíteni, s ha ezt megcsinálják, akkor átmehetnek a túlvilágra, "eltűnnek". Van egy angyal nevezetű lány, akiről azt hiszik hogy ő a gonosz, csak kiderült, hogy ez a lány ugyanolyan mint ők, és már régóta itt van, korábban megtalálta azt a gépet, és azért harcol velük folyton, hogy senki se olvadjon be. Tehát igazából ő az egyik legtisztább szívű karakter. És a lényeg, hogy ez az angyal végül összebarátkozik velük, és mindenki álmát egymásnak beteljesítik, így mindenki nyugovóra térhet a boldog túlvilágon.

2014. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
42%
bocsánat, előző válaszoló, nem minden részlet amit írtál pontos... ez a világ nem élet és túlvilág között van, hanem a buddhista vallásnak megfelelően, ide kerülnek azok akik nem tudták megbocsátani, elfogadni a halálukat, esetleg valamit még ki akartak próbálni, ezután eltűnnek, vagyis újraszületnek egy másik testben. Ha beilleszkednek a sablonkarakterek közé az pedig egyet jelent a továbblépéssel, tehát eltűnnek, nem elveszik a tudatuk. Azért harcolnak, hogy Istenen megbosszulják a halálukat. Az angyal nevezetű lány pedig arra törekszik, hogy beolvadjanak, mert így újjászülethetnek, azért harcol velük, hogy betartsák a szabályokat, beolvadjanak. Bár azon állításodban, hogy ő a legtisztább szívű karakter, nem kételkedem. Aztán mikor megbékélnek, a sorsukkal, vagy véghezviszik az álmukat, eltűnnek, de újjászületnek, nem mennek a túlvilágra.
2014. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PANNNAAAAAAAAAA ***** válasza:
3. A 2. Válaszolnak van "igaza"... Miért ne lenne Kanade a legtisztább szívű? Szerintem az, + nem Isten ellen harcolnak
2019. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!