Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valami jó, nem véres és nem...

Valami jó, nem véres és nem shounen anime?

Figyelt kérdés
olyanra gondolok mint a death note vagy az angel beats(igaz ez a 2 két nagyon távoli kategoria) olyat írjatok ami nektek is nagyon tetszett, szép a rajzolása és lehetőleg fent legyen jó minőségben, és természetesen nem baj ha feliratos :) előre köszi! (és bocsi, tudom, hogy 100x kiírták ezt a kérdést, de kifejezetten ilyet nem találtam (pedig fél órán át böngésztem :s))

2013. szept. 13. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

A "véres" alatt gondolom ilyen Elfen Lied féle hektószámra ömlik a paradicsomlé jellegű holmikat értesz, ergo nem feltétlen erőszakmentes animék kellenek.


Na szóval:

Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai.


Vagyis röviden: AnoHana. A történet egy csapat középiskolásról szól, akik kisgyerekkorukban jó barátok voltak, de miután a társaság egyik tagja tragédia áldozata lett, fokozatosan elidegenedtek egymástól. A történetünk onnan indul, hogy a rég halott társuk szelleme megjelenik a főhősnek, aki ezután mindent megtesz, hogy összetoborozza a régi társaságot, hogy rájöjjenek miért nem tud békében nyugodni. Jól kidolgozott karakterek és erős dráma jellemzi a sorozatot.


Toradora!


Műfajilag romantikus vígjáték. Namost én utálom a romantikus vígjátékok többségét. Erre viszont 10/10-t adtam a MyAnimeList-en, mert egyszerűen zseniális. 25 epizód egy ültő helyben ment le, szünet nélkül.


True Tears


Szerelmi háromszöges dráma. Gyönyörű animáció, zene és jól kidolgozott, hiteles karakterek. Az egyik legkellemesebb meglepetés ami anime téren ért: nem voltak elvárásaim vele szemben, csak el akartam ütni pár órát valamivel, erre egy igen csak emlékezetes élménnyel gazdagodtam.


Code Geass

Alap ajánlás kb. bárkinek, akinek a Death Note bejött.

2013. szept. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ha viszont nem drámát és szerelmet akarsz:

Steins;Gate -sci-fi szerelmi szállal (nem azon van a hangsúly hanem az időn rem. tudtam segíteni

2013. szept. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Firy Tail (itt van sok harc de nem mutatják a vért)

Lovely Complex (romantikus)

Kilari (szintén)

Eyeshield 21 (ameikai focis anime)

Sket Dance

Special A

2013. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előző válaszában a Firy Tail az Fairy Tail akar lenni. Nem kötözködésképpen mondom, csak arra az esetre, ha a kérdező bemásolja a gugliba és mást találna.
2013. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

yahari ore no seishun love come wa machigatteiru

Zetsuen no tempest

Zero no Tsukaima1

Toradora!

To aru majutsu no index/II/-tan

To aru kagaku no railgun/s/special

TO LOVE RU/motto/ova/darkness ova/darkness

Sakurasou no Pet na Kanojo

Rosario to Vampire

onii-chan dakedo ai sae areba kankeinai yo ne

Ookami-san to shichinin no nakama-tachi

Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru

ore no imouto ga konna ni kawaii wake ga nai

Oda nobuna no yabou

omamori himari

Nisemonogatari

Nyan koi

Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo

MEDAKA BOX

maji de watashi ni koi shinasai

Mayo chiki

koi to senkyo to chocolate

K

Kaleido Star

Kaichou wa Maid-sama!

kamisama kazoku

Kampfer

kanokon

katekyo hitman reborn

Kissxsis

Itsuka Tenma no Kuro Usagi

Ichiban ushiro no daimaou

Idolmaster

Inu x boku ss

Hoshizora e kakaru hashi

Hentai Ouji to Warawanai Neko

Hidan no Aria

Highschool dxd

Hakaima Sadamitsu

hagure yuusha no estetica

Hataraku Maou-Sama!

Dragon crisis

Dakara Boku wa, H ga Dekinai

date a live

Denpa onna to seishun otoko

C-the money of soul and possibility control

Campione

Chaos head

cube cursed curious

Cuticle Tantei Inaba

Boku wa tomodachi ga sukunai

Belzebub

Baka to Test to Shoukanjuu/Matsuri/

Bakemonogatari

Black Rock Shooter

Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai

ano natsu de matteru

Accel World

Lehet válogatni :D itt minden van 1-2 talán véres de nem nagyon :) van egy olyan hogy K az nem elírás :D

ja és ez még a rövid lista XDXD

2013. szept. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hú köszi, igazából nem az a baj, hogy bírom e a vért, mert bírom ^^ csak jelenleg beteg vagyok és anyukámmal együtt akarunk animét nézni (érthetően akkor nem ilyen elfen lied-esre gondolok) fairy tail-ba már belekezdtem, hát... a shounen nem igazán az én műfajom :) mindenesetre megpróbálok minden animébe belenézni amit írtatok
2013. szept. 15. 06:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!