Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » AIR! Most akkor mi van?

AIR! Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Mi történt végülis az animében?

Számomra kicsit unalmas volt, ezért tekergettem bele perceket néha..

Az érdekelne a csávóból mért lett holló, s mi lett a vége



2014. ápr. 14. 21:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Aki nem tudná az Air című animére gondolok, mert kaptam egy üzit amiben ez kérdés volt...
2014. ápr. 14. 21:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek tekergetsz bele? Ezért nem érted... Ha meg unalmas akkor minek nézel kimondott drámát? Ha figyelted úgy is megtudod..
2014. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a Mátrix-szal vagyok így, az első részt a harmincadik percnél kezdtem el nézni, aztán áttekertem az ötvennegyedikre. A második részt kihagytam, a harmadikat elkezdtem a végén, de nem értem, elmagyarázná valaki?
2014. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem láttam, de egy biztos. Amiket kihagytatok azokat kezdjétek el megint megnézni. Ha meg unalmas akkor se 2-3percet ugorjatok egyszerre hanem max 10 másodpercet!! Így talán több dolgot fogtok fel belőle.
2014. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké, elmondanátok mi lett a vége?

Láttam már drámát, de ez azokhoz képest nem tetszett...

2014. ápr. 15. 18:09

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!