Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik anime jobb?

Melyik anime jobb?

Figyelt kérdés
Bleach, Naruto (a Shippuuden-el együtt), Ao No Exorcist, One Piece, vagy a Soul Eater?

2014. ápr. 9. 17:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó 1 évnek is az a 2-3. Azt mondta a rajzoló,h ezév végén vagy 2015 elején vége. (hálistennek!!!)
2014. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

1.One Piece-Mert annyit röhögtem, és sírtam is rajta mint amennyit animén még soha.És a szereplőket is rögtön megkedveltem.

2.Bleach-Ez is egy jó anime de kissé sablonos.Attól még kedvenc :)

3.Ao no exorcist-Tény hogy sok hasonló anime van de közülük ez az egyik kedvencem.

4.Naruto-Bár nem annyira szeretem de elismerem hogy jó kis anime, régebben én is sokat néztem :D

5.Soul Eater-Azért utolsó mert nem fogott meg annyira néhány rész után úgy voltam vele hogy "tartalékra" rakom.

2014. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a One Piece, egyértelműen, azokból amiket néztem/nézek. Ao No Exorcist-et, és Soul Eater-t én nem néztem. Szerintem One Piece-ben vannak a legjobb poénok.


Az egyetlen negatívum az, hogyha így folytatják, akkor elég sokára lesz vége. Az anime már 1999 októbere óta megy. Az lefelé kerekítve is legalább 14 év. Kiadhatnák egy kicsikét gyorsabban is a részeket.

2014. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Bleach :3
2014. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%

egyertelmuen Naruto a legjobb, es ez meglatszik azon hogy meg azok is ismerik meg tudnak rola par dolgot akik azt sem tudjak hogy mi az az anime

tehat:

1. Naruto

2. One Piece

3. Ao no exorcist

4. Soul eater

5. Bleach

2014. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
82%

Luffy a csúcsról nevetve tekint le a 200 méterrel lejjebb kempingező Makáékra. Alattuk Rin kapargatja a falat morogva.

Naruto pedig Ichigóval bámul fel a hegy tetejére,miközben azon vitatkoznak,hogy ki is kezdjen el mászni... :3

2014. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Sheral ***** válasza:
100%

1. One Piece (Dragonball után a legnépszerűbb anime a világon, csak Magyarországon nem ismert. Minden tekintetben nagyságrendekkel komplexebb mint a másik 4.)

2. Soul Eater (Maka szinkron hangját leszámítva sokkal igényesebb és kidogozottabb mint a másik 3, csak sajnos az anime félbe van hagyva.)

3. Ao No Exorcist (Mangát érdemes olvasni)

4. Naruto (Periodikusan hullámzó minőség, ami végül visszahanyatlik a sablonok közé és közepes átlagot mutat fel pedig jó is lehetett volna, csak mivel sokak számára az első animés élmény, nehéz róla elfogulatlanul beszélni.)

5. Bleach (Nem véletlenül függesztették fel az animéjét úgy, hogy még be sincs fejezve a manga. Aizenes részekkel teljesen kifulladt az amúgy is vergődő cselekmény.)

2014. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
ANE semmi más fucking Ao No Exorcist best 4ever!!! *.* *3*
2014. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!