Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik anime jobb?

Melyik anime jobb?

Figyelt kérdés
Bleach, Naruto (a Shippuuden-el együtt), Ao No Exorcist, One Piece, vagy a Soul Eater?

2014. ápr. 9. 17:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül magasan kiemelkedik a One Piece, egy nagy szakadék, és Soul Eater-t tenném utána, mivel kevésbé sablonos. Utána az Ao no, mivel akár hogy sablonos egész szórakoztató. Naruto és Bleach-t meg a legvégére, mivel egy nagyon gyenge történetet húznak el, Bleach ráadásul ugyan azt játsza el.


Tudok egy nagy igazságot a három hosszabb shounen-el! Itt a kép róla: [link]

2014. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Bleach, Naruto, soul Eater amiket néztem a másikakat nem, de a leírtjaim közül nem tudok választani mert mind 3-at szeretem,

Jó a Soul Eater egy fokkal lejjebb van de kinek mi az ízlése, abból nem tudod meg melyik anime jobb hogy mások válaszolnak, lehet neked olyan anime tetszik ami sokaknak nem .

2014. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
A Dragon Ball sorozatok a legjobb ezek nyomába sem érnek
2014. ápr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Dragon Ball-nak egy baja van, hogy OldSchool, bár igaz történetben még így is jobb mint a NAruto, de nincs egy szinten azzal a mértékű világgal amit mondjuk a one Piece Hozott.
2014. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Nirata ***** válasza:
52%

A Bleach nem fogott meg, a Soul Eater-t és a One Peice-t nem láttam.

A Naruto örök kedvenc, bár sajnos a Shippudent a második felétől nem az igazi...oké, fan ként is csak néha kapcsolódok bele s történetbe (shippuden= a sima Naruto folytatása ahol a szereplők már idősebbek)

Ao No Exorcist (szerinetm) 1x megnézhető anime, bár szerettem, de túlságosan nem kötött le ( a főszereplő hasonlít Narutora, ami nálam jó pont, mondjuk őt nagyon szerettem) :)

2014. ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Tonari ***** válasza:
88%
Ao no Exorcist
2014. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem az One Piece a legjobb.

Utána a Naruto és az Ao No Exorcist.

A Bleach-t és a Soul Eatert még nem láttam..

2014. ápr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ao No Exorcist nem ismerem. A Bleach egy nagy kalap fos,mindig ugyanaz ismétlődik. A "sima" Naruto sztem élvezetes, a Shippuudennel már jócskán kezdett lentebb adni a színvonal, a legutóbbi néhány hónap vagy év pedig katasztrófa. A Soul Eater egy vicces, jól elkészített anime, de nem teljesen követi a mangát, ami viszont jobb az animétől. A One Piece meg a shonenek királya.
2014. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
ÖRÖKKÉ CSAK A NARUTO!
2014. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
Az az örökké mangában max 2-3 év lesz már csak. xD
2014. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!