Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek a 2014-ben...

Mi a véleményetek a 2014-ben megjelenő Sailor Moon Crystal sorozatról?

Figyelt kérdés

#anime #álom #varázslat #Sailor Moon #sailor venus #sailor saturn #sailor uranus
2014. márc. 25. 20:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsóval! Én tegnap megnéztem 13 részt és sokkal jobban tetszik, mint a régi sorozat. Szebb, filler mentes, és mangahű. Grafikai hibát nem igazán vettem észre, bár nem nézek egész nap animékat, hogy ezt meg tudjam ítélni. Remélem lesz folytatás, méghozzá továbbra is a mangához igazodva. Sokkal jobban bejön! Imádom :)
2015. jan. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 bajcsi89 ***** válasza:
Hát nem azt mondom hogy szar,de mivel akkor ment amikor gyerekek voltunk nyilván jobb az eredti mint ez szerintem szinte ugyan az mint az eredti de azért látszik hogy koppintva van sokal élvezetes az eredeti mint ez a modern változat szerintem szar.. inkább folytatást kellet volna csinálni mint el rontani az eredeti szereplöket.. mivel az már Classikusok közé tartozik
2015. febr. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 bajcsi89 ***** válasza:
Jah és aki jobban imádja ezt mint az eredtitt akkor nem igazán szereti Sailor moont :)
2015. febr. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 bajcsi89 ***** válasza:
És még annyi szerintem úgyse tudják olyanná varázsolni mint az eredti rajz mivel ha megnézitek nagyon sok érzelem van benne főleg a szemükbe tükrözi lehet ez modernebb de a varázst ami az eredtibe van nem hozza visza,mivel abba bele adtak mindent ebbe meg annyira nem :) leeht kiegészti a a Mangát és látványosabb de nem lesz ugyan olyan mint az eredeti amin lehet látni hogy ... :)
2015. febr. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!