Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek a 2014-ben...

Mi a véleményetek a 2014-ben megjelenő Sailor Moon Crystal sorozatról?

Figyelt kérdés

#anime #álom #varázslat #Sailor Moon #sailor venus #sailor saturn #sailor uranus
2014. márc. 25. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak ne olyan legyen mint az USA-remake.
2014. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hogy hiszem, ha látom, hogy végre kihozzák. Egyébként meg számomra a régi marad az eredeti, és azt fogom mindig jobban szeretni. Látom, ennek az újnak modernizált a karakterdizájnja, ez már alapból nem szimpatikus a számomra egy ilyen kultikus sorozatnál.
2014. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én csak azt remélem hogy a teljes Sailor Moon mangát remakelik.
2014. márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 tibor019 válasza:

Már megjelent az első része az Indavideon, de nem csináltak hozzá magyar feliratot.


[link]

2014. júl. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az animeweb.hu oldalról le is tölthető az angol feliratos változat.
2014. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 tibor019 válasza:

Magyar felirattal az 1.rész:


[link]

2014. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

IMÁDOM?IMÁDOM?IMÁDOM!!!

De nem tudjátok,hogy a 2.rész magyar felirattal merre van,hol tudom megnézni?:)

2014. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az új nem igazán jön be, nem vagyok híve az újra rajzolásnak.

A Régi sokkal jobban vissza adja a hangulatot, mélyebb érzéseket hagy bennem.

2014. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem is az újrarajzolás... De az égbekiáltó rajzolási hibák. :(
2014. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit kell nyafogni! Örülni kéne, hogy a régit felújítják, és nem a hibákat keresni. Személy szerint az új sokkal jobban bejön, mivel a történet szál is kivan dolgozva tudjuk, hogy mi micsoda, ki kicsoda, a rajzolás gyönyörű, modern és nem csak összecsapott valami tárul elénk a zavaros cselekményszálakkal.

Igaz, hogy siettek a szereplők megjelenésével, de azzal semmi baj nincs, ha mindenki megjelent benne majdnem egyszerre.

De azért, mindenki megmondhatja, hogy lényegében ugyan az, mint az eredeti (régi), még néhány szörny is.

Az átváltozás is sokkal jobban tetszik, de persze semmi nem múlhatja felül az eredetit. Sailor Moon átváltozása ugyan olyan gyönyörű így is, mint régen.

A képességek valahogy lenyűgöztek. Sailor Merkúr támadása szép, Sailor Mars támadás erőtejes, de amikor megláttam Sailor Jupitert az új képességével elállt a lélegzetem. (Ha ezek ilyen jól sikerültek, mi lesz majd Sailor Uranus, Neptun támadásával?)

Ezen kívül Sailor Venus is nagyobb hangsúlyt kap, mint Sailor-V és ez engem nagyon megfogott, hogy nem csak említés van róla, hanem igen is ott van, mint Sailor-V.

Kíváncsi leszek, hogy lesz-e folytatás és megjelenik-e az előbb említett Sailor Uraus, Sailor Neptun, vagy a kis Sailor Saturn Sailor Plútó kíséretével, vagy esetleg a Starlights.

(Ezen kívül örülök, hogy meglehet nézni a Sailor Moon-t így eredeti nyelven is, nem csak azzal a gyönyörű magyar szinkronnal. :D )

Az opening is említésre méltó, nagyon jól sikerült, az eredeti openingek is jók, és most nem a mi magyar (francia) Sailor Moon, Sailor Moon ..... kezdetű openingre gondolok.

Nos, röviden ennyi. :)

2014. nov. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!