Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » One piece animének szerintetek...

One piece animének szerintetek mi fog még történni a sorozatban? Csak kíváncsi vagyok más emberek véleményére kik a kedvenceitek belölle és miért?

Figyelt kérdés

2013. nov. 2. 21:19
 1/7 anonim válasza:
Hat ha te is One piece rajongo vagy akkor gondolhatod hogy, nem lehet kitalalni a fojtatast. lehet hogy bovul a csapat meg egy elmebeteg orultel, vagy Luffy szert tesz meg egy kepessegre, nem tudom. viszont a kedvencem mindig is Ace volt.
2013. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem Zoro a kedvencem, mert általában a kardforgatókat a kedvenc karaktereim plusz Zoro elég komikus figura, mivel agyban nem túl erős :D


De igen, nem lehet kitalálni,h mi lesz a következőkben, de én még a mostani Dressrosa arc elején elgondoltam 1-2 dolgot,h én azt eltudnám képzelni,h megtörténik, ebből van ami meg is történt, van ami nem, de amik még hátravannak:

-Zoro vs Fujitora, ha most nem is, de sztem vmikor tuti meg fog történni

-Doflamingo képes irányítani a mesterséges Ördöggyümölcsöt evőket, mivel Momonosukét is tudta irányítani és ha ez igaz, akk Kaido seregének egy részét is tudja

-előzőből következik,hha Dofla most elbukik Luffyék ellen, akk Kaido végezni akar majd vele, ezért segít Luffyéknak legyőzni Kaidót

-a Kid-Hawkins-Apoo trió hadba száll Shanks ellen

-Rob Lucciék vagy Kaido zoan seregének a tagjai vagy Luffyék szövetségesei lesznek


De sztem az tuti,h mostanában Luffyék sok szövetségest fognak találni, mivel egyedül nem képesek legyőzni Kaidót. És szövetségesnek eddig ott van Jimbei, Duval, Hancock, Alabasta királyság, meg a mostani arcból Don Chinjao, a tontatták meg sztem majd a többi bebörtönzött ember is a Coliseumból.

2013. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csigalom válasza:
én várnám eddig mellőzött szereplők felbukkanását, például Dragon nagyobb szerepben akár visszatekintésekkel, abban reménykedek hogy kiderül hogy Sabo életben van és találkozik a Szalmakalaposokkal, meg azt várom még hogy végre valaki szétverje Feketeszakállt mert ő nagyon idegesít, megnézném például Shanksékat harc közben meg jó lenne ha a többi yonkou is felfedné magát, meg tök jó lenne ha még többet tudhatnánk Gol D Rogerről meg eleve a D akaratáról is jó lenne info nagyjából ennyit várok a jövőben, egyébként a kedvencem Usopp főleg a hazugságai : D
2013. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kedvenc az chopper ő a legjobb sokan lebecsülik pedig erős de szerintem doflát most elintézik luffy ék és megszerzik a láng gyümölcsöt aki meg megeszi az csatlakozik hozzájuk úgyis hiányzik nekik egy jó kis logia tipusú .
2013. nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kedvencem Sanji, nagyon tetszik a stílusa, és a személyisége, badass is, és harcban a monster trio közül neki van a legtöbb esze:D ettől függetlenül mindenkit szeretek a csapatban. Arra, hogy mi fog történni, sejtelmem sincs, arra viszont kíváncsi leszek, hogy Doffyt ki fogja legyőzni. Dragon is nagyon érdekel.
2013. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hű hát amit én nagyon szeretnék az az hogy Sabo felbukkanjon de amúgy nagy a valószínűsége hogy Sabo Dragon-ékkal van mivel az emlékekben amikor Sabo beleesett a vízbe akkor ott vol Dragon ék hajója és lehet hogy kimentették , és ha ez megtörtént akkor az is lehetséges hogy Robin találkozott is vele mivel Kuma oda "pöccintette" el őt ahol az elenállás volt

Egyébkén az én kedvenc szereplőm Robin mivel minden helyzetben najó majdnem minden helyzetben higgadt tud maradni és még okos is és érdekli a történelem :D

Aztán ott van Franky : SUUUUPERRRRRRRR

Na Zororól ne is beszéljünk :''''''D az a folytonos eltévedése xD imádom <3

A kedvenceim közé tartozott Ace is de őt meg megölte Akainu !! :(

2013. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
és igeeeeeeeen! Sabo él! most olvastam a mangát és benne volt ! és nem csak utalás ott volt !! áá
2013. dec. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!