Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnatok nekem irni olyan...

Tudnatok nekem irni olyan filmeket, amiknek az erteke legalabb annyira jo, mint ezeke, vagy talan meg ezeknel is jobb? Nagyon kivancsi lennek ra. Nektek melyikek a kedvenceitek?

Figyelt kérdés
Tovismadarak,Halalsoron,Dolores Claiborne-Stephan King,Bakancslista,Elet vagy csak valami olyasmi,Angyalok varosa,Az almosvolgy legendaja,Mas vilag,Seta a multba,Csali,Masnaposak,Megerzes,A bermuda haromszog rejtelyei,Ha eljon Joe Black,Ket nap mulva orokke,Deja vu.
2010. márc. 19. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pillangó hatás / Butterfly Effect

csak ajánlani tudom, de az első részét csak

2010. márc. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Avatar, Komfortos mennyország, Út a vadonba, Bombák földjén, Jeux d'enfants... bár én inkább sorozatos vagyok
2010. márc. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy kinek mi az értékes eltérő lehet. Nekem tetszik néhány a felsoroltakból, de pl. a Tövismadarakkal ki lehetne kergetni a világból is. Én imádom a 22-es csapdáját, vagy a Két nap az élet-et, sőt nagy kedvencem a Brian élete, vagy a Kis vonatrablás-t is!

A Forrest Gump is tetszett.

Egy film szerintem legyen könnyed szórakozás, és lazuljak el rajta.

2010. márc. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hat nekem a Tovismadarak elso 3 resze tetszett leginkább,utánna kicsit már elhuzták...


köszönöm,hogy irtatok,de még szeretnék válaszokat kapni.

Mert sokszor szertnék jó filmet nézni,de az egy lére menőkben nem találok igazi szórakozásra,azok valahogy számomra csak időtöltésre jók...

2010. márc. 20. 13:49
 5/12 A kérdező kommentje:

a felsoroltakból is láttam regebb egy párat:)


Ajanljatok meg nekem!!!

2010. márc. 20. 13:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Amerikai história x, Remény rabjai (Stephen King),A nagy hal, Holt költők társasága, Halászkirály legendája, Sweeny Todd, Parfüm, A faun labirintusa, Karib-tenger kalózai, Darkcity


A best of sorozat: Supernatural/ Odaát

2010. márc. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Forrest Gump, Számkivetett, Teljes napfogyatkozás, A lányom nélkül soha, Sose halunk meg, Indul a bakterház :)

Betépve, Harcosok klubja, Lolita, Amerikai szépség, Ragyogás...

2010. márc. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Donnie Darko,A kísérlet, Legion...


Most csak ennyi jutott eszembe.

2010. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Donnie Darko
2010. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Forrest Gump

The Blind Side

Parfüm

Amelie csodálatos élete

A bakancslista

A remény rabjai

Egy gesiha emlékiratai

2010. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!