Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak én utálom Sasukét? (naruto)

Csak én utálom Sasukét? (naruto)

Figyelt kérdés
Engem nagyon irritál az a gyerek.

#anime #Naruto #Sasuke #csak én utálom
2013. szept. 9. 16:29
1 2 3
 1/22 rafikesz ***** válasza:
84%
én kifejezetten utálom :D a nagyképű stílusa, és még ha lenne mire fel nagyképűnek lennie... Naruto sokkal erősebb lett, és még sok-sok nála erősebb ember van, de a nagy mellényét még mindig nem vetette le, pedig a Kagék jó alaposan helyben hagyták :DD
2013. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom, tényleg irritáló.
2013. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Nirata ***** válasza:
100%

Hát eléggé defektes szegénykém...

Nem nagyon tudom hova tenni...

2013. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
én sem nagyon bírom,de azért remélem egyszer helyre jön az esze
2013. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Neo22 válasza:
83%

Nekem kifejezetten kedvenc karakterem a Naruto-ból,

Az a stílus amit képvisel, a kisugárzása, az egész karaktert jól eltalálták, a családtörténete pedig okot ad rá hogy miért is olyan amilyen

2013. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Kacsasegghaj engem is nagyon irritál nem értem miért vannak oda érte annyian.De ha ezt kinyilvánítom akkor egyből lehurrognak.Nála már csak Sakura rosszabb.
2013. szept. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 rafikesz ***** válasza:
100%

az, hogy mindenkijét megölték, okot ad arra, hogy egy beképzelt kis p*cs legyen, és elhagyja a falut, sőt, az ellensége legyen? Naruto-nak nincs senkije, mindenki utálta őt, mégse fordult a falu ellen, sőt!

bár abban igazad van, hogy a valóságban is az árvák általában hasonlítanak Sasukéra

2013. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

A személyisége tényleg bőven hagy kívánnivalót maga után, de sosem értettem azokat akik azzal érvelnek, hogy beképzelt, de nincs mire.


7 éves elemijutsukat tolt (a többiek ilyenkor shurikenekkel próbáltak eltalálni egy fát), 12 évesen már elég jól használta a sharinganját (a manga főellensége kb ennyi évesen aktiválta először), kb 13 évesen magas szinten használta az átokpecsétjét (akik megkapják nagyrészt simán belehalnak), a tény meg szintén magához beszél, hogy közvetett módon kis túlzással a fél akatsukit ő likvidálta (a közvetett mód a hangsúlyos, ezt aláírom). A kagék nagy részét meg ~18 vagy franctudja hány éves most úgy alázná porrá ahogy az meg van írva. Mármint a mostaniakat, a régiek röhejesen erősek lettek.


Amúgy bírni én se bírom a karaktert, de tény hogy a jelenleg élők közül (szó szerint élők) az egyik legerősebb lehet. Oké, inkább top 5-6 környékén.


A kor terén nyilván lehet hülyeség, nem vagyok nagy rajongója a mangának, de nagyjából stimmel. És ellenérvnek ha lehet ne Itachit hozzátok fel, mert nem azt mondtam hogy Sasuke a legtehetségesebb, legkirályabb karakter evör', hanem hogy van mire vernie magát.

2013. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem ok nélkül lett az a szennyláda aki lett. Ja és a mangában már a feltámasztoot Itachi, és a korábbi négy hokage helyrerakták.
2013. szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Neo22 válasza:

Sasukének a stílusát az alakította hogy a klánját, családját kiirtották, amit persze okkal tett itachi is ami malyd kiderül nektek is az animéből (már aki nem látta még)

És amíg narutonak ott voltak a barátai, addig sasuke magakívül volt, és oka hogy miért fordult a falu ellen?

a falu ellen igazán csak akkor fordult mikor megtudta hogy itachit hiába ölte meg, és a hibások főként Avarrejtek fejesei voltak,

Nameg ott volt sasuke nyakán az átokbillog, ami ellen nagyon sokat ugye nem lehetett tenni csak ha megtanulja irányítani, és sasuke vágyott az erőre, ezért ment orochimaruhoz, mivel ő egy "bosszuálló"

2013. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!