Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vk Fanok! Van akármilyen...

Vk Fanok! Van akármilyen infótok Vampire Knight c. anime 3. évadáról?

Figyelt kérdés
egyik kedvenc animém és sok embertől hallodtam h lehet h lesz 3.évad. én személy szerint nagyon örülnék neki. előre is köszi!!:)

2013. júl. 19. 13:59
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
ahogy meg kapom a linket rögtön el küldöm !! :) amugy az lesz benne (aki nem akarja le lönni a poént az ne olvasa)na szoval az lesz benne h yuki vissza meg zerohoz de zero annyira szereti h nem lövi le de viszont lesz egy gyerekük (ugyan ugy néz ki a fiu gyerek mint a zero és a lány mit yukii) majd kaname vissza tér ,zero kaname egymást öli majd mind a keten meg halnak és yukinak volt egy lehetösége h ha fel áldoza az életét akkor vagy a zerot vagy a kanamét vissza hozhatja de csak emberként és kanamét hozta vissza.(hsztem zerot kellet volna de hát nem én irom a történetet >_<)amugy meg ha valaki el akarja olvasni a mangát: [link]
2014. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
óóó jajj, de izgatott vagyok!! :) köszönöm mégegyszer!
2014. márc. 13. 17:24
 23/28 anonim ***** válasza:
SOS van 3. évad MANGÁBAN!!! és nagyon jó!!!
2014. márc. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
de a lány gyereke kanametól lesz és kaname lefagyasztja magát 1000 évre addig yuuki zeroval van és kaneme ember lesz...
2014. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
nem kedvelem yuukit mert kanameval van én zerot imádom..♥
2014. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
magyarra lefordított mangát hol tudok találni? esetleg linkelnéd, hogy te hol olvasod? köszi:)!
2014. márc. 22. 21:04
 27/28 anonim ***** válasza:
magyar nincsen sajnos:((((
2014. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
magyar jo pár év mulva lesz ha jol számolom akkor minden évbe ki jön egy ujabb manga és az ideibe lesz az h mi lesz a harapàs után,de amilyen szerencsés leszek kb 10-re lesz meg h a cross akadémia el hagyása után mi lesz
2014. ápr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!