Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vk Fanok! Van akármilyen...

Vk Fanok! Van akármilyen infótok Vampire Knight c. anime 3. évadáról?

Figyelt kérdés
egyik kedvenc animém és sok embertől hallodtam h lehet h lesz 3.évad. én személy szerint nagyon örülnék neki. előre is köszi!!:)

2013. júl. 19. 13:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nincs bejelentve... szóval nem lessz, a manga mivel véget ért lehet rá következtetni hogy ha van rá kint igény akkor jönne egy lezáró évaddal, de amíg nem jelenették be csak találgatás az egész.
2013. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

köszi, várom a többi választ is

mangát honnan lehetne beszerezni? és egyenlőre csak angolul van nem?

2013. júl. 19. 15:35
 3/28 anonim ***** válasza:

A mangát magyarul is kiadják, szóval amíg azt ki nem adják nem fog neten megjelenni magyarul, szerzői jogi védelem vagy mi miatt.

Amúgy én úgy tudom, hogy nem lesz 3. évad, a mangaka saját kérésére.

2013. júl. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
49%

Szia! Én is bízom benne, és vannak indokok ami szerint szerintem lesz:

-Elkészült az úgy nevezett ,,Vampire Knight Destiny" openingje

-Találtam egy Viz Media Studio-s videót, (nem tudom mennyire reális..) amiben azt írják idén nyáron angolul ki jön a 3. évad, bár lehet hogy egy őrült rajongó videója, de nekem eléggé valódinak tűnik...

2013. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló vagyok! VK mangát a Bookline-on érdemes vásárolni, mi ott vettúk meg mind a 6-ot.A 7. kötet is nem sokára kijön szerintem, szóval mi ott vettük és jó a manga!
2013. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Szerintem lesz 3. évad, de nem mostanában. A mangát csak nem rég fejezték be, és hát egy animét elkészíteni se egy percig tart.. Másrészt mivel Zero a "Vámpír Lovag" ezért nem hiszem, hogy ez lenne a vége, hiszen szinte tényleg az egész csak róla és Yuukiról szólt. A manga pedig túl tartalmas ahhoz, hogy ne adják ki. De gondolom ez még évek kérdése..:)
2013. júl. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Senkit sem akarok lelombozni, de ez üzlet. Japánban nagyon gyengén szerepelt anno a két évad az eladásokat tekintve, szóval nagy valószínűséggel nem lesz.
2013. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket:)) még annyi, hogy a manga hanyadik kötete az ami az anime részek után kezdődik?
2013. júl. 21. 14:42
 9/28 anonim ***** válasza:

Találtam egy videót, a bemutató képekből ítélve nem kamu cucc, viszont szerzői jogok miatt letiltották.. Ez viszont jelenthet valamit..:)

http://www.youtube.com/watch?v=NHP4MeEIw8A

2013. júl. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre olvasgattam japán oldalakat, és a jó hír az, hogy semmi olyasmit nem találtam, hogy biztosra kijelentették volna, hogy nem lesz 3. évad.. Sokan ott is reménykednek a 3. évadban, viszont a rossz hír az, hogy a "destiny" címre sem jött ki találat, sem pedig bármi hivatalos cikk arról, hogy meg fog jelenni a 3. évad...
2013. júl. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!