Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vk Fanok! Van akármilyen...

Vk Fanok! Van akármilyen infótok Vampire Knight c. anime 3. évadáról?

Figyelt kérdés
egyik kedvenc animém és sok embertől hallodtam h lehet h lesz 3.évad. én személy szerint nagyon örülnék neki. előre is köszi!!:)

2013. júl. 19. 13:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Szia! 3-4. válaszoló vagyok, és a 3. évad a mangában úgy kb. a 10. kötettől jelenik meg! :)
2013. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

[link] .. ha minden igaz ez egy kép a trailer-ről és a karakter (szerintem) a Sara nevezetű lány, akit én eddig csak a mangában láttam, de lehet, hogy a folytatásban szerepelni fog (már ha ez igaz)..

Amikor megakartam nézni a videót ezt adta ki sajnos..:/

[link]


De ha valaki tudja ki ez a szőke hajú karaktert akkor az írjon!!Lehet kamu az egész.. De ha kamu lenne akkor miért tiltották volna le? Szerintetek??!:)

2013. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

ma 20:57,


Az a 2 kép elég nagy kamu:D

2013. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nem kamu.. -.-" [link]
2013. aug. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Nem az? Ember azt vágod hogy pénzt kér azért hogy lejátszon egy szaros trailert.. ez egy hatalmas kamu. Nincs bejelentve semmi, hivatalos trailer sem volt. Magyarázhatsz de ez az egész egy fanmade KAMU.
2013. aug. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Amúgy is a címben 2012 szerepel, és ha jól tudom, már 8 hónapja 2013 van:DDD

amúgy meg én úgy hallottam, a mangaka kérésére hagyták ki az egyik mangában szereplő szereplőt, és azt is kérte ne legyen 3. évad. Bár azzal a nézettséggel nem is hinném hogy szándékoztak volna. ^^"

Értsétek meg, nem lesz és kész. A sorozat véget ért, a manga véget ért, téma lezárva..

2013. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
oké köszi :D ha valaki tud még az nyugodtan jelentkezhet ;)a mangát hol tudnám online olvasni magyarul?? esetleg megvenni?
2013. aug. 26. 15:02
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, akkor senki sem fordítja magyarra. Viszont folyamatosan adják ki a köteteket a Mangafannál, pl Alexandrában, Libriben megtalálod.
2013. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
igazábol a vknak nincs 3évadja és nem is lesz DE viszont van 2 film vàltozat ahol be mutatja mi történik és hogy mi lesz a vége de ez csak angolul van de az sem bisztos h még fent van a neten,nekem az egyik ismerösöm mesélte.
2014. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
film??*-* esetleg linkelni tudnál, vagy, hogy milyen címen tudnám megtalálni? köszi:))
2014. márc. 6. 09:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!