Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak én gondolom ezt a One...

Csak én gondolom ezt a One Piece animéről?

Figyelt kérdés

SPOILER lehet benne

Most nem rizsázok sokat, de a lényeg, hogy ez a time-skip után lévő részek egyáltalán nem jönnek be. Nagyon nem tetszik, hogy ennyire megváltoztatták a karaktereket.

Most komolyan, valakinek tetszik is Franky új kinézete? vagy Nami hosszú hajjal, és részenként növekedő mellekkel? Chopper idióta külseje? Brook is igen bénán néz ki.. Nekem nem tetszik, szeretném ha újra a régi karakterek lennének :S értem én a változást meg minden, de azért szerintem nem sikerült túl jóra. Most szüneteltetem, és talán az arc végén megnézem, de az új részek egyáltalán nem tetszenek. Főleg, hogy kb Naminál az egész karaktert megváltoztatták, mert az arcformája is más lett. Nekem még maga a grafika is jobban tetszett, amikor régebbi volt

Nektek mi a véleményetek? Csak én érzem azt hogy Ace halála után már nem is annyira jó a sorozat mint előtte? (Mondjuk én nagyon megszerettem Ace-t és jó sokat sírtam a halála után) Meglepő fordulat volt, túltettem magam rajta, de nekem ez az egész time-skip nem jött be, se azt, hogy külön voltak:S



2013. jún. 19. 23:14
1 2
 11/14 Sveacer ***** válasza:
Brook igen is változott a soul kinges ruhája rosszabb minta régi
2013. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az bármikor lecserélhető.
2013. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Sveacer ***** válasza:
De gáz és más mint a régi
2013. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem magukkal a karakterek külsejével nincs nagy gondom, inkább a belső tulajdonságokkal. pl Luffy túl hamar túltette magát Ace halálán szerintem. Ha meghal egy közeli hozzátartozód szerintem megváltozik az egész élet felfogásod nekem nem jön be ez, hogy Luffy még mindíg nagyon gyerekes :/ ez személyes vélemény :D
2014. febr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!