Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak én gondolom ezt a One...

Csak én gondolom ezt a One Piece animéről?

Figyelt kérdés

SPOILER lehet benne

Most nem rizsázok sokat, de a lényeg, hogy ez a time-skip után lévő részek egyáltalán nem jönnek be. Nagyon nem tetszik, hogy ennyire megváltoztatták a karaktereket.

Most komolyan, valakinek tetszik is Franky új kinézete? vagy Nami hosszú hajjal, és részenként növekedő mellekkel? Chopper idióta külseje? Brook is igen bénán néz ki.. Nekem nem tetszik, szeretném ha újra a régi karakterek lennének :S értem én a változást meg minden, de azért szerintem nem sikerült túl jóra. Most szüneteltetem, és talán az arc végén megnézem, de az új részek egyáltalán nem tetszenek. Főleg, hogy kb Naminál az egész karaktert megváltoztatták, mert az arcformája is más lett. Nekem még maga a grafika is jobban tetszett, amikor régebbi volt

Nektek mi a véleményetek? Csak én érzem azt hogy Ace halála után már nem is annyira jó a sorozat mint előtte? (Mondjuk én nagyon megszerettem Ace-t és jó sokat sírtam a halála után) Meglepő fordulat volt, túltettem magam rajta, de nekem ez az egész time-skip nem jött be, se azt, hogy külön voltak:S



2013. jún. 19. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Hát félig meddig egyetértek , de szvsz Luffy , Zoro és Sanji jobban néz ki új külsővel és Robin is fokokkal nőiesebb . Namival tényleg elszáltak de nagyon . Brook és Chopper szerintem tűrhető . Franki tényleg gáz lett :D


De a Usopp volt az aki sokkal jobban néz ki új külsejéével , a régi nagyorrú kisfiút utáltam , most egész menő .


Az hogy kicsit visszavett a minőség , háát én nem hinném , egész jók az új arcok is derülnek ki dolgok stb .. talán azért tűnik gyengébbnek mert előtte a Marinfordei harc , a Impel Down és a Sabaodi is nagyon magasra tette a mércét .


Viszont még így is azt gondolom a One Piece (HxH(2011)-el karöltve a jelenleg is futó 2 legjobb shounen fight.

2013. jún. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igaz, Usopp-ot azért nem is említettem, mert ő egész jól meg lett csinálva:) Hát gondoltam, hogy igen a magas mérce után a normál sokat visszavesz:)
2013. jún. 20. 08:46
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Én azért még bízom hogy a Dressrosa Arc ból ,kifognak hozni valamit.
2013. jún. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül Franky kinézetével van bajom. Hiányolom a szerintem tök menő haját xD oké hogy akármikor megtudja változtatni de szerintem hülyébben néz ki a mostani hajával xD és szerintem is Luffy, Zoro, és Sanji sokkal jobban néznek most ki :DD
2013. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem a karakterek új kinézetével van bajom, hanem hogy az egész lapos én unalmas lett a time skip után és nem azért, mert a háború magasra tette a mércét. Kb. 20-tól egészen a time skip kezdetéig nagyon élveztem, az egyik kedvencem volt, de most már a részeket is unva nézem és várom, hogy vége legyen.

Az egyik legjobb anime volt, most rohadtul nem az. Remélem majd még visszatér a régi hangulat.

2013. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Természetes dolog,h megváltoznak ahogy öregednek. Brook, Nami és Robin öltözéke nekem se tetszik de ez van. A time skip utáni részek közül a Fishman Island az tényleg elég ratyi volt, sztem a One Piece történelmének leggyengébb arc-ja, de most a Punk Hazard szépen felvezeti a DressRosa arc-ot ami manga alapján eddig nagyon jónak tűnik.
2013. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy jó lesz, mert így nagyon sokat el vett az élvezetből, én a Fishman Arc-nál a fejemet fogtam mi a sz*r ez.. Nagyon gagyi lett, semmi történet és a harc is elég gyenge lett, főleg ezek az új képességek.. omg!

Nyugtassatok meg, hogy érdemes várni rá!:)

2013. jún. 21. 11:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezek a Punk Hazard-os részek is már jobbak sztem, de ez inkább a következő arc felvezetése és ott megint lesz egy csomó új szereplő meg visszatér régi is.
2013. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sveacer ***** válasza:
Szerintem csak Brook kinézete siralmas na meg Franky haja.Meg azt nem értem Chopper miért tette el a kalapot amit Doktortol kapott
2013. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Pedig pont Brook egyetlen, aki semmit nem változott xd

Majd reméljük újra jó lesz, most szar és messze van a régi "legjobb shounen fight" címétől.

2013. júl. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!