Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak én érzem hogy a Naruto-na...

Csak én érzem hogy a Naruto-nak már a mangájai is kezd elég logikátlan és gáz lenni?

Figyelt kérdés

Az animéjét a shippuuden 250után abbahagytam , telerakták fillerekkel , unatm . De az utóbbi időben a manga se valami jó .. ez a háborus arc gáz , logikátlan és gyenge .. Kishimoto próbál a végére valamit értelmet adni neki és próbálja a dolgokat öszekapcsolni mindent mindennek alapon (igen úgy mint amit a one piece vagy 10éve csinál..) megjegyezném , kishimoto ezt elég későn és nagyon rosszul csinálja . A tegnapi fejezet akasztott ki igazán ez a kép ( [link] ) , itt döntöttem úgy hogy nekem egy időre köszönöm de elég a narutoból . Sasuke eddig is logikátlan volt .. nem értem komolyan kishi-t , eddig 150részen keresztül nem változott a nézete most 2x csinál vele egy teljes fordulatot ..

De mint mindig mi a legnagyobb vicc az egészben ? Hogy ő ezt csavarnak szánja ..



Csak én gondolom így ? Vélemények jöhetnek !



2013. máj. 23. 02:15
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Hát szerintem meg egyre jobban hasonlít egy jó könyvhõz... minèl tovább haladsz, annál fordulatosabb, izgalmasabb lesz :)
2013. máj. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Ne keress benne logikát, meg mély gondolatokat. Fiataloknak lett szánva, nyilvánvaló, hogy minden gonosz, vagy rossz útra tért karakter jó lesz. A fiatalok a logikát sem keresik benne, csak élvezik amit látnak. Nem véletlen nyilatkozta Kishi, hogy a 12 évesek a célközönség.

Naruto-Bleach-One Piece-Fairy tail-Dragon ball stb mind a tizenéves korosztálynak van szánva, nem kell bennük sok logikát keresni, még ha némelyikben van is.

2013. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is egyre szarabb. Főleg most, hogy SPOILER Sasuke kijelentette,h ő lesz a hokage... SPOILER vége

Eszem faszom megáll

2013. máj. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Lehet , még a shippuuden kezdésénél kezdtem bele , 13évesen , az 6éve volt , akkor még talán nem kerestem a logikát ..


Sasuke 0.. Multkor volt a Neji-s dolog , drámainak kellett volna lennie , az is gyenge lett ..

2013. máj. 23. 10:18
 5/9 anonim ***** válasza:
kb a Naruto 64 részik volt tűrhető.
2013. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is eléggé furcsáltam h sasuke kijelentette h hokage lesz , de kishi igy tervezte meg nem tudunk mit csinálni vele, lehet h a nesokára meg jön még 1 fordulat aztán sasuke meg már máshgy fogja gondolni. de sztem sasuke csak azért akar hogake lenni mert látta az előző hogakagékat és valahogy olyan akar lenni mint ők xDD
2013. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
én 12 évas vagyok, és ez még nekem is iszonyat logikátlan, pedig könyörgöm, én lennék a célközönség (mármint korosztályra)! szerintem már abba kellett volna hagyni valahol a shippuuden 400adik fejezeténél...
2013. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nirata ***** válasza:

Én imádom a Narutot, de tényleg!


Viszont a 631-es fejezet nálam is kiverte a biztosítékot


( 3ik kommentelő:szakadok)

2013. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KoNaN ***** válasza:
Szerintem az hogy Sasuke több mint 200 részen keresztül "rosszfiú" volt most meg random jó az nem lesz csak úgy elsimítva szóval mindenki azt gondol amit csak szeretne de valószínű hogy a végére minden szál öszekapcsolódik és minden értelmet nyer. Amúgy lehet hogy az original Naruto célközönsége a 12 éves korosztály mert speciel mikor komolyabban elkezdték sugározni én is annyi voltam de most 17 vagyok és a shippuuden messze élvezhető. Bár kinek mi.
2013. jún. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!