Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondocon-on lehet kapni...

Mondocon-on lehet kapni Naruto shippuden-es cuccokat?

Figyelt kérdés
És még annyi, hogy olvastam, hogy egy mondocon-ra a jegy az 1.500 Ft és ebből 1.000 Ft levásárolható. Az mindegy hogy hol vásárolsz le belőle vagy kivannak jelölve helyszínek, hogy csak ott tudod levásárolni? Előre is köszönöm! :)

2013. máj. 7. 08:04
 1/2 anonim válasza:
Persze hogy lehet :). Egy csomó cucc van én láttam a tavaszin netroid figurát is,egy nagy pósztert,táskát van egy rakat kulcs tartó is :)(én Itachisat vettem :D). Viszont egy baj van velük... :/ nagyon drágák. 1700 volt egy kis kb 5cm-s gumi Itachi kulcstartó... :/. Szóval arra készülj föl hogyha bármit is szeretnél venni pénzed legyen bőven.
2013. jún. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 JaceWayland válasza:
Tavaszi mondoconon én is láttam egy csomót:) Én viszont úgy emlékszem hogy a jegy 2500ft és akkor abból lehet 1000ft-ot levásárolni:) Sajnos vannak ilyen kijelölt standok, múltkor azt hiszem mangákat lehetett rajta vásárolni
2013. jún. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!