Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » E a manga rész miért nincs...

E a manga rész miért nincs benne a naruto shippudenben?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2013. febr. 28. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Kihagyták , gondolom annyira nem fontos .. , de lehet kage harcok után benne lesz
2013. febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem nézem az animét, de ha Sasuke történetén a sztori-vonal még nem folytatódott, értsd: az ezután történt események még nem voltak benne, akkor valszeg az lesz amit az első válaszoló mondott, hogy amint lezárulnak a harcok az újraélesztett kagékkal, akkor folytatódik majd, van egy sanda gyanúm, hogy hol akarják elvágni az eseményeket, de ha véletlenül nem követed a mangát akkor inkább nem lövök le semmit. :P
2013. febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most vágták el, jövő héttől fillerek lesznek... megint...

Azért nem volt benne, mert az anime készítői idióták. Kihagyták ezt amit linkeltél, meg sztem azt is elszúrták h mangában a raikage lepecsételésekor Naruto azt mondja h Gaarának van abszolút védelme és nem a raikagének, majd rögtön ezután mutatják Gaarát ahogy a mizukage az olajjal lealázza a homokburokját :D Animében meg fordítva volt, először szedte szét a burkot aztán volt Naruto elszólása.

Plussz jövőhéten a fillerek a feltámasztott Hang ninjákkal kezdődnek, ami elég nagy hiba a későbbiek miatt... ha többet mondanék róla az már spoiler lenne :)

Az is nagyon el van szúrva az animében h a mai részben Onokit elvitték meggyógyítani. A mangában !!!nem túl nagy de SPOILER!!! a mizukage lepecsételése után Kabuto feltárja azt a rejtélyes koporsót amit Tobinak is megmutatott és annak a tartalmával fog harcolni Onoki úgy h eléggé ki van merülve. Így viszont h gyógyítás után fog harcolni, rohadtul gyengének fog tűnni sztem. SPOIELR BÉGE

Az animét mocskosul elb@szták.

2013. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*ja és nemtok írni*
2013. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Spoiler nélkül, igaz Tobi arcát maszk takarta, de amikor először megmutatta Kabuto neki a koporsót, lerítt róla döbbenet és már ott sejtettem, hogy kit rejthet.
2013. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kb. több millió ember sejtette h kit rejthet :D Egyáltalán nem volt meglepetés.

Ennél csak a Bleach manga legutóbbi része volt "nagyobb döbbenet", azt is már kb mindenki tudta több éve :D

2013. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megesik na ;)

Amúgy hogy tetszett a legutóbbi fejezet? :D

Szerintem kicsit kemény volt. Bár mivel a mangában nem nagyon vannak spin-offok így a sztori néha egész tömény, az anime meg néha egész bugyutának tűnik.

2013. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát olyan semmilyen sztem, lesz egy jó hosszú flashback megint, biztos kiderül jópár dolog, aztán meglátjuk mihez kezd az infókkal a csillagszemű juhász :D De nagyon remélem h a vonósnégyes nem támadja meg a sith lordokat :D
2013. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem fogja, már ígyis túlsáig húzta Kishimoto a sztorit, azt mondom 722. már biztos nem lesz. Másrészről az álompáros veresége már biztos csak megint a legrosszabbkor vágta el az eseményeket, úgyhogy ha az 1. történetének vége még úgyis lesznek flashbackek, hogy mi is történt pontosan. Mert ugye van még mit tisztázni :P
2013. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!