Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi baja van mindenkinek...

Mi baja van mindenkinek Sakurával ( Naruto, Naruto shippuden )?

Figyelt kérdés
Olvastam egy oldalon a kommenteknél , hogy " Sakura egy hülye p*csa , dögöljön meg" stb.... :)

2012. dec. 30. 16:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Nekem személy szerint nincs vele semmi bajom. Az elején, még a sima Narutóban idegesítő volt, de aztán a Shippuudenben ez sokat javult. Ennek ellenére messze nem ő a legkiakasztóbb animekarakter akivel találkoztam. Hinatát sem tartom rosszabbnak vagy jobbnak nála, sokkal inkább Sasuke viszi a pálmát: már az elején is utáltam és ez az érzés egyre csak fokozódott. Nem szép dolog tőlem, de most már szívesen látnám holtan (Narutóék bőgnének egyet, majd túltennék végre magukat rajta).
2012. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Vajon mi lenne?

Hinata mindent megtesz azért, hogy jó legyen Narutonak, Sakura ezt tudja is, de képes lenne ezt mind tönkretenni azzal, hogy csak úgy benyög egy hamis vallomást.

Meg állandóan csak ugráltatta azt a szerencsétlent, meg ok nélkül verte is.

2012. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Az, hogy tényleg egy hülye p*csa. :D Mindig az kell neki, aki éppen menő. Az elején teljesen oda volt Sasukéért, csak mert ő volt mindenki kedvence. Még Narutóval is megígértette, hogy hozza vissza neki, mert nem érdekelte, ha esetleg baja esik, csak az volt neki a lényeg, hogy ő visszakaphassa az imádottját. Közben persze végig őt kellett sajnálni, mindig bőgött. Később persze Naruto lett a menő, és akkor már barátjának tekintette, annak ellenére, hogy előtte csak egy kis hülyének tartotta, aki útban van. Előtte mindig azon volt, hogy Naruto tűnjön el, hogy kettesben lehessen Sasukéval, ha bajban voltak, mindig Sasukénak akart segíteni, nem Narutónak. Amikor pedig Naruto megmentette őket a vizsgán Orochimarutól, akkor is Sasukénak köszönte meg, miután pedig Sasuke elmondta, hogy nem ő volt, hanem Naruto, akkor azon már nem fáradozott, hogy neki is megköszönje, pedig tudta, hogy Narutónak sokat jelentene.

A legnagyobb dolog viszont, ami felhúz engem vele kapcsolatban, hogy még Naruto és Hinata kapcsolatában is okozott károkat. Hinata mindig is Narutót szerette, csak nem merte neki bevallani, aztán amikor végre bevallotta, akkor sem beszélhették meg rendesen, mert Sakurácska bevallotta Narutónak, hogy szereti, természetesen ezt később visszavonta. Na mindegy. Ha a jelennel foglalkozunk, akkor Naruto és Hinata kapcsolata remélhetőleg beteljesedik, de nem lepődnék meg, ha az a p*csa megint bekavarna valamit.

Ezen kívül kislánykorában igazi lúzer volt, Ino karolta fel, aztán persze beleszeretett a legjobb barátnője szerelmébe, és ahelyett, hogy megbeszélte volna vele ezt, inkább kitalálta, hogy a riválisa lesz.

Persze minden úgy van beállítva, hogy ő az áldozat, igazi kis mártirka, de hidd el, sorolhatnám még az érveket, ezek csak azok, amik hirtelen eszembe jutottak.

A dögöljön meggel pedig egyetértek. Sokkal jobban örültem volna, ha Neji helyett ő hal meg, de megértem Kishimotot is, hiszen ha csak egy p*csát öl meg, akkor valószínűleg az a p*csa nem tud olyan fontos dolgokat mondani a halála előtt, mint Neji. Ráadásul nem lett volna akkora dráma sem, hiszen őt nem sajnálták volna annyira. Ettől függetlenül remélem ráesik egy tégla a fejére, amikor hazaérnek. :)

2012. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,előző vagyok. Nem Orochimarutól, hanem Gaara volt, akitől megmentette őket.
2012. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a harmadik válaszolóval kivéve abban h ha meghalna sakura nem lenne akkora dráma de az lenne ! Attolmég h magyarország az egyik legjelentektelenebb ország nem szereti tobbsegesen sakurat attol meg japánban spanyolországban es keg sorolhatnam h nagyobb orszagok,nemztek mangarajongói igenis szeretik sakurat! Tobben mint hinatat vagy a naruhina párost! Ez kishimotonak hatalmas nezetsegcsokkentest jelentene!
2012. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Hát a sima Naruto-ban tényleg csak nyavalygott, de szerintem nagyon jó, hogy orvosi ninja lett belőle :) igaz nem ő a legjobb harcos, de sok harcos ember életét meg tudja mentani ami szerintem nagyon nagy dolog :D (de nekem akkoris Hinata a kedvencem :p)
2013. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%
uncsi, hamar felkapja minden kis apróságon a vizet, idegesítő, naiv, mindig más menti meg.. és még egy csomó-csomó minden
2013. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

A hármas páratlanul összefoglalta a tényállást, nekem sem ment volna jobban. Na jó, abba talán bele tudnék kötni, hogy hóbortból istenítette a két srácot felváltva, azt, hogy végre emberszámba kezdte venni Narutot, én Sakura jellemfejlődésének tudtam be. Idegesít azonban a tétlensége, hogy soha meg sem mozdítja a kisujját, csak galibát okoz a fölösleges jelenlétével, egy rakás szerencsétlenség, és emellett az idegbeteg megnyilvánulásaiból sem képes kinőni (tudom, hogy a készítők roppant poénosnak gondolják az ütlegelést, de engem valamiért nem mosolyogtat meg). Hinata hogy a fenébe ne lenne jobb nála? Igaz, hogy félénk és önbizalomhiányos, de ettől még minden erejével azon munkálkodik, hogy hasznára legyen a csapatnak, és el is szokott érni valamit a küldetéseken, nemcsak a háttérben nyavalyog.

Amúgy én meg Sasukéval vagyok úgy, hogy - a többséggel ellentétben - nem találok benne kivetnivalót. Oké, sejtem, hogy más miért utálja, de én a tetteit meg tudom érteni, a viselkedése meg egyenesen vonz ahelyett, hogy taszítana. Sakurán kívül igazából senkivel sincs különösebb bajom, és vele sem annyi, hogy egész nap őt fikázzam.

2013. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

számomra semleges karakter, de sokan nagyon is útálják

Tami2000 ! :) külföldi oldalakat szoktam olvasni leginkább, és azokból egyértelműen kiderül, hogy Hinatanak sokkal több rajongója van mint Sakuranak. Japánban csináltak statisztikát és ott Hinata meg is előzte Sakurát a népszerűségben. Sakurának egyébként inkább lány rajongói vannak, mint fiúk. Ha figyelsz youtube-s videókat, blogokat ezzel kapcsolatban, megfigyelheted, hogy ők inkább NaruHina pártiak. Ráadásul facebookon is napi szinten kérik kishimotot, hogy nyírja ki Sakurát, ami szerintem nem kicsit beteges :D

Ezzel szemben nekem mind2 karakter, Sakura és Hinata is semleges számomra, de ha választanom kellene akkor én is egyértelműen a NaruHinát pártolom. Sokkal szebb befejezés lenne.

Sakura karakterét alapból úgy tervezték meg, hogy egy olyan lány legyen, aki jót akar, de végül rosszul sül el mindig amit csinál. Igazából ez nem változott, nem fejlődött ebből a szempontból és sokak számára felesleges karakter lett. Ellenben Hinataval, akinek erős jellemfejlődése volt a történet elejétől.

2013. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Edina022 válasza:
78%
Én nem értek egyet az előttem szólókkal..Az igaz, hogy a történet elején én se szerettem túlságosan, de ahogy Kishimoto is említette, Sakura az a karakter, aki a legnagyobb jellemváltozáson ment át! Szerintem jobban illik Narutohoz, mint Hinata, és ráadásul én még jobban is szeretem. Lehet, hogy először csak egy idiótának tartotta, de a kapcsolatuk egyre jobban mélyült, és mára már aranyos lány lett..Nem kéne más karaktereket becsmérelni,szerintem...
2013. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!