Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi baja van mindenkinek...

Mi baja van mindenkinek Sakurával ( Naruto, Naruto shippuden )?

Figyelt kérdés
Olvastam egy oldalon a kommenteknél , hogy " Sakura egy hülye p*csa , dögöljön meg" stb.... :)

2012. dec. 30. 16:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%

azonban elég szomorú tanulsága lenne, ha Naruto nem venné észre Hinatat, aki teljes szívéből szereti és az se lenne szép, ha Sakura eddig földbe döngölte Narutot mind fizikailag mind érzelmileg és hirtelen megszeretné. Tehát kérdezem én: mi az, hogy Sakura akkor szereti meg Narutot, amikor hőssé válik?? (lehet, hogy ez most ilyen személyes tapasztalat, és nagyon OFF, de én régebben nagyon szerettem egy srácot, aki nem szeretett viszont, mert úgymond duci voltam. lefogytam és hirtelen kelleni kezdtem, azért is, mert népszerűbb lettem, ezek után csak megundorodtam tőle, és valahogy ezt Narutotól is várnám :DD )


Egyébként Kishimoto alapból a yin-yang ot vette alapul szinte minden kapcsolatban a történet folyamán(barátság, házasság) tehát az ellentétek vonzzák egymást. Itt pl Sakura és Naruto elég hasonló személyiség és szerintem ezért nagyon nem illenének össze(itt minden elvetemült narusaku fan elkezd ordítani mint a sakál, hogy de Kushina azt mondta...:'DD - ehhez hozzátenném, hogy Hinata rettenetesen hasonlít arra Kushinára, hogy többször is saját testével védte Narutot, de ez csak egy a sok körül). Sakura meg szeresse csak Sasukét...


Edina022

"Kishimoto is említette, Sakura az a karakter, aki a legnagyobb jellemváltozáson ment át!" ne haragudj, de én pont ennek az ellentétét olvastam, de esetleg fogadnék linket, mert nagyon kíváncsi vagyok erre :))) (tényleg semmi rossz akarat)


én az előző kommenteket újra átolvasva arra jutottam, hogy már csalódott lennék, hogyha Naruto mégis Sakura mellett kötne ki. Eddig az eszembe se jutott, hogy Sakura azért Hinatat észre se vette... Azt is megemlíteném, hogy sokszor felvetődik az, hogy a főhős csak főhősnővel jön össze, de ez nagyon nem igaz (pl DB, ami pont Kishi kedvence)

2013. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kéne más karaktereket becsmérelni,szerintem..."

erre meg csak azt tudom mondani, hogy a karaktereket sértik és nem azt, aki szereti... szólás és a szabad véleményalkotás joga mindenkinek megvan. de pl nekem itachi volt a kedvencem és nagyon nem szeretem én se, amikor leizélik a karakterét (nagy ritkán!!) de aztán elvagyok vele, hogy az ő véleménye és ennyi. :))

2013. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
47%
Sakura egy hisztis p*csa csak nyavalyog és valamikor lehet rosszul emlékszek azt mondta h ő mindenkit megment.És hol van a megmentés?SEHOL.Ő csak egy tápos ribi mindig utba van és ahogy az előtem lévők is megfogalmaztak...
2013. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
49%
Na mostmár komolyan felhuztátok az az agyamat!!!!! eddig nem becsméreltem hinatát, mert ugy gondoltam, hogy mivel a hinatás fanok sem becsmérlik sakurát így én se fogom! de betelt a pohár. SAKURA MIOTA FOLOSLEGES KARAKTER????? az egyetlen folosleges karakter az hinata aki csak arra valo, hogy odaugorjon a kés elé, mivel annyira haszontalan hogy még védekezni sem tud segítség és szerencse nélkul...csak annyit hallottam a szájábol ( kivéve a manga 626 vagy melyik részben amikor magához téríti narutot a csopogos beszédével) hogy N-Naruto-kun...ezenkívul az égvilágotta semmit sem csinál. én kizárolag a mangat olvasom és eddig szart se csinált csak megfogta naruto kezét. pfff na ez folosleges karakter, ellentétben sakurával aki bár senkit nem mentett meg (kivéve Chyot) de tényleg nem mondhatjuk folosleges karakternek! o egy orvosi nnja és ki tudja hány életet mentett meg! pl kankurot! o is aggodott naruto iránt! mondjuk abban nem értek egyet hogy MI A FRANCERT van oda sasukéért?! az egy gonosz sátán!!!!!!!! kulomben meg Neji semmi bolcset nem mondott ( nem nézem az animét így nem tudom ott mit tettek hozzá) de a mangában semmi ilyesmit nem mondott, csak hogy Hinata megmentette meg blalbalabla és kinyufadt. hinata egy nyafogos senki, egy prosti akinek akkora mellei vannak mint két monteverest...láttam pár részt az animébol és sakura karakterét anyira de anyira megutáltatják a kozonségel hogy az nem lehet igaz...az animeben fele annyiszor sem uti meg narutot mint az animéban... sot az animéban ugy elronydítják...animében meg tiszta aranyos. egyszoval szerintem hinata egy budos p és k. ennyi. koszonom hogy kihoztatok a sodrombol. mégegyszer koszi
2013. aug. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
54%
Sakurát rühellem Hinatát utálom :/ mind2 nyafogós,fölösleges karakter akik nem tudnak semmit se tenni. Sakura mindig veri Narutot ok nélkül, Hinata meg csak annyit tud modani h Naruto-kun... eyhik se ment át semmilyen jellemfejlődésen. Mindkettőt megutáltam. Amúgy SasuNaru 4ever!
2013. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem azért nem szeretik, mert a jelleme semmit nem fejlődött(ahogy az egyik előttem szóló is mondta), abban változott, hogy most még erősebben tudja verni Narutot:P Kishimoto is azt nyilatkozta, már csak a néhány rajongója miatt tartja bent a sorozatban, de neki sem ő a kedvence. Ha nem lenne ott akkor sem lenne semmi változás a sorozatban(szerintem)

14/L Ez az egyéni véleményem, nem akarok senkit vele megsérteni:)

2013. okt. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
59%
De most komolyan, hogy értitek ezt? Nem változott? Vakok vagytok. Mennyi, de mennyi embert megmentett a háborúban is. Hinata meg mit csinált? Még Nekit se volt képes megmenteni, majd leszarta őt és mint mindig önzően Narutonak lenyomott egy csöpögős szöveget, és mint mindig csak magára és Narutora gondol, megigérte magának, hogy ujra szerelmet vall. ennyit jelentett neki Neji? miért nem igérte meg magának, hogy erősebb lesz, hogy megvédhesse a barátait? Na miért? MERT EGY FELESLEGES KARAKTER
2013. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

katica999 hihetetlen mennyire szánlak. Komolyan. Még hogy vakok vagyunk? :D Hogy lenne Hinata önző? Ha az is lenne akkoris többet tett Narutoért, mint Sakura. Válaszolnak más kommentedre és nem is tudsz rá válaszolni, ugyanis nem tudsz mit felhozni. Hinata az életét is feláldozná Narutoért... persze önző :D Ha ez önzőség szerinted, akkor inkább becsuknám a szádat a helyedben.

Sakura hazudott Narutonak! Ezt tudta Naruto és Sakura is! És kb mindenki aki ott volt jelezte valahogy, hogy tudja hogy Sakura kamuzott. Ráadásul ezt nemcsak Narutoért tette (mint ahogy hirdeted), hanem főként Sasukéért is, hogy ne süllyedjen mélyebbre a szerelme. Ha az 540es fejezetben Narutora gondolt volna Sakura és nem Sasukére, talán elhinném, amit írsz. Tudod a mangának jobban hiszek :D mint egy elvetemült Sakurafannak.

Igen, Sakura nem változott, nem erőben értem, hanem agyilag. Ő még mindig Sasuke központú. És nem lehet tudni, hogy Naruto mit érez most! A barátnő japánul ugyanúgy mint nálunk kétértelmű(párt is jelenthet, lány barátot is jelenthet)- poén volt, amit igazából csak Japánban értették. Na meg ha még mindig szeretné Sakurat... akkoris Sakura még mindig Sasukéért lesz oda. Marad ez a lánc: Hinata>Naruto>Sakura>Sasuke


"Még Nekit se volt képes megmenteni, majd leszarta őt és mint mindig önzően Narutonak lenyomott egy csöpögős szöveget" csöpögős szöveg? :D lehet, mégis csak ő mond ilyen biztató szövegeket. És Narutonál bevált.

"mint mindig csak magára és Narutora gondol" kijavítanálak. Csak Narutora. És ezzel hol a baj, ha szerelmes valaki? Ha Sakura csak Narutora gondolna, az nem lenne baj :D és nem is lenne önző mi? Istenem -.-" :D

"ennyit jelentett neki Neji?" tudod háború folyik és nincs idő gyászra sem. Ráér bőven a háború után. Ha meg tényleg 5 fejezeten keresztül elkezde4tt volna sírni Nejiért, akkor meg az lenne bajod.

Felesleges karakter? ha nem lenne Hinata, akkor kiugrott volna Naruto elé? és ne gyere megint azzal a béna szöveggel, hogy csak arra való hogy a kés elé álljon. Meg hogy önző.

Sakura megmentett egy csomó embert, mivel orvosininja. Melyik orvosininja nem gyógyít? És úgy írod, mintha csak Sakuranak lenne ilyen tudása...


Annyira látszik, hogy csak próbálsz hibát keresni Hinata karakterén. Nekem sem a kedvencem Hinata, és Sakurat se utálom. De látom a tényeket.

Katica999, hogy Sakura és Sasuke nem volt tervezett karakter. Kishinek külön mondták, hogy csináljon egy tsundere lányt és egy "barát-ellenség"et. Ellenben Hinata végig tervben volt.

2013. dec. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Ren-D ***** válasza:
#11 Minatoval ugyanez volt,Kushinával nem voltak túl jóba sőt egyszer majdnem meg is verte aztán amikor megmentette jóba lettek,és Minato még mondta is hogy Sakura hogy hasonlít Kushinára szóval szerintem az lenne a legkézenfekvőbb ha ők jönnének össze.De válaszolva az eredeti kérdésre nem értem mi bajuk vele,én szeretem a karakterét.
2014. febr. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Nem szoktam válaszolgatni,de ide muszáj írnom. Én szeretem Sakurát. Igen voltak,vannak hibái,de semmivel nem roszabb mint Ino vagy Hinata. Arról nem Ő tehet hogy esetleg nem írják be a bunyókba engem például ez zavar hogy igenis erős,segítségére lehetne mindenkinek a harcban,de nem inkább gy írják meg hogy csak álljon és nézzen,ez nem az Ő hibája. Én amit eddig láttam Ino semmit sem csinált olyan érdemlegeset a harcokban (lásd Kakuzo) és amikor használj a jutsuját sosem sikerül teljesen neki,mindig ki kell hogy jöjjön. Amikor megpróbálták elzárni a háromfarkút akkor is Sakura végig higgadt maradt. Hinata pedig ugyanolyan mint Sakura csak Narutóért aggódik senki másért engem ez nagyon dühít,nem lenne bajom vele,ha mindenkiért aggódna,nem csak mindig Naruto,Naruto elhiszem hogy szerelmes belé,de a többiekre is gondolni kéne,nagyon kevés olyan rész van ahol másokért is gy aggódik. Ha belegondoltok akkor olyan mint Sakura,csak Sakura most már Narutóra igenis gondol és megváltozott,igen forrófejű stb. de igenis erős,okos,kitűnő orvosi ninja. A Byakugou-t is hamarabb tudta használni,mint Tsunade. Mégegyszer írom,igenis erős karakter,arról nem Ő tehet hogy háttérbe szorítják.
2015. szept. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!